Program kina Cinestar Praha - Černý Most

Přehledný program kina Cinestar Praha - Černý Most seřazený podle datumu. Klikněte na název filmu pro bližší informace o filmu.

Další programy kin ve vašem okolí najde v programu kin.

Kontakty na kino

Cinestar Praha - Černý Most

Chlumecká 712, Černý Most, 19800 Praha

Tel.: +420 266 790 999

Program kina

neděle, 3.11.2019
Addamsova rodina
10:10 dabing
12:10 dabing
14:10 dabing
16:10 dabing
18:10 dabing
Tlapková patrola
10:10 dabing
Princ Krasoň
10:20 dabing
Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
10:30 dabing
12:30 dabing
Angry Birds ve filmu 2
10:40 dabing
12:50 dabing
Sněžný kluk
10:50 dabing
13:00 dabing
16:20 dabing
Zloba: Královna všeho zlého
11:00 dabing
11:50 dabing
13:30 dabing
14:20 dabing
15:10 dabing
16:50 dabing
19:20 dabing
Poslední aristokratka
11:00
13:20
14:40
15:40
17:00
18:00
19:20
20:20
Národní třída
11:45
Abstinent
12:30
19:00
Přes prsty
14:30
Terminátor: Temný osud
15:00 titulky
16:00 titulky
18:40 titulky
20:10 titulky
21:20 titulky
Zombieland: Rána jistoty
16:45 titulky
20:50 titulky
21:50 titulky
Stáhni a zemřeš
17:40 titulky
19:40 titulky
21:40 titulky
Blíženec
21:40 titulky
Joker
13:50 dabing
17:40 titulky
18:30 dabing
20:15 titulky
21:00 dabing
 
pondělí, 4.11.2019
Tlapková patrola
13:00 dabing
Sněžný kluk
13:00 dabing
16:20 dabing
Angry Birds ve filmu 2
13:00 dabing
Poslední aristokratka
13:20
14:40
15:40
17:00
18:00
19:20
20:20
Zloba: Královna všeho zlého
13:30 dabing
14:10 dabing
15:10 dabing
16:40 dabing
19:10 dabing
Addamsova rodina
14:10 dabing
16:10 dabing
18:10 dabing
Národní třída
14:20
Přes prsty
14:30
Terminátor: Temný osud
15:10 titulky
16:00 titulky
18:40 titulky
20:20 titulky
21:20 titulky
Zombieland: Rána jistoty
16:45 titulky
20:50 titulky
21:40 titulky
Stáhni a zemřeš
17:40 titulky
19:40 titulky
21:40 titulky
Abstinent
19:00
Blíženec
21:40 titulky
Joker
17:50 titulky
18:30 dabing
20:15 titulky
21:00 dabing
 
úterý, 5.11.2019
Tlapková patrola
13:00 dabing
Sněžný kluk
13:00 dabing
16:20 dabing
Angry Birds ve filmu 2
13:00 dabing
Poslední aristokratka
13:20
14:40
15:40
17:00
18:00
19:20
Zloba: Královna všeho zlého
13:30 dabing
14:20 dabing
15:10 dabing
16:50 dabing
Addamsova rodina
13:50 dabing
15:50 dabing
Národní třída
14:20
Přes prsty
14:30
Terminátor: Temný osud
15:10 titulky
16:00 titulky
19:20 titulky
20:20 titulky
Zombieland: Rána jistoty
16:45 titulky
20:50 titulky
Stáhni a zemřeš
17:40 titulky
19:40 titulky
21:40 titulky
Ženská na vrcholu
19:00
Abstinent
19:00
Blíženec
21:40 titulky
Joker
17:50 titulky
18:30 dabing
20:15 titulky
21:00 dabing
 
středa, 6.11.2019
Tlapková patrola
13:00 dabing
Sněžný kluk
13:00 dabing
16:20 dabing
Angry Birds ve filmu 2
13:00 dabing
Poslední aristokratka
13:20
14:40
15:40
17:00
18:00
19:20
20:20
Addamsova rodina
14:10 dabing
16:10 dabing
18:10 dabing
Zloba: Královna všeho zlého
14:10 dabing
15:10 dabing
16:40 dabing
19:10 dabing
Národní třída
14:20
Přes prsty
14:30
Terminátor: Temný osud
15:10 titulky
18:40 titulky
20:20 titulky
21:20 titulky
Zombieland: Rána jistoty
16:45 titulky
20:50 titulky
21:40 titulky
Stáhni a zemřeš
17:40 titulky
19:40 titulky
21:40 titulky
Abstinent
19:00
Blíženec
21:40 titulky
Joker
17:50 titulky
18:30 dabing
20:15 titulky
21:00 dabing