Program kina Cinestar Pardubice

Přehledný program kina Cinestar Pardubice seřazený podle datumu. Klikněte na název filmu pro bližší informace o filmu.

Další programy kin ve vašem okolí najde v programu kin.

Kontakty na kino

Cinestar Pardubice

náměstí Republiky 1400, Zelené Předměstí, 53002 Pardubice

Tel.: +420 224 422 226

Program kina

čtvrtek, 21.2.2019
Ženy v běhu
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
LEGO® příběh 2
13:10 dabing
Jak vycvičit draka 3
13:15 dabing
14:00 dabing 3D projekce
15:45 dabing
Alita: Bojový Anděl
13:50 dabing
16:20 dabing
18:50 titulky
21:20 titulky
Psí domov
14:00 dabing
Bohemian Rhapsody
15:20 titulky
Léto s gentlemanem
16:00
18:10
Úhoři mají nabito
16:20
18:30
20:50
Všichni to vědí
18:00 titulky
20:40 titulky
Mrazivá pomsta
18:20 titulky
20:20 titulky
Úniková hra
21:10 titulky
 
pátek, 22.2.2019
Ženy v běhu
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
LEGO® příběh 2
13:10 dabing
Jak vycvičit draka 3
13:15 dabing
14:00 dabing 3D projekce
15:45 dabing
Alita: Bojový Anděl
13:50 dabing
16:20 dabing
18:50 titulky
21:20 titulky
Psí domov
14:00 dabing
Bohemian Rhapsody
15:20 titulky
Léto s gentlemanem
16:00
18:10
Úhoři mají nabito
16:20
18:30
20:50
Všichni to vědí
18:00 titulky
20:40 titulky
Mrazivá pomsta
18:20 titulky
20:20 titulky
Úniková hra
21:10 titulky
 
sobota, 23.2.2019
LEGO® příběh 2
10:45 dabing
11:20 dabing
13:10 dabing
13:50 dabing
Ženy v běhu
10:50
12:50
14:50
16:50
18:50
19:10
20:50
Psí domov
11:00 dabing
13:00 dabing
15:00 dabing
Jak vycvičit draka 3
10:40 dabing 3D projekce
11:30 dabing
12:50 dabing 3D projekce
13:45 dabing
15:00 dabing
16:00 dabing
Bohemian Rhapsody
15:20 titulky
Alita: Bojový Anděl
16:10 dabing
18:40 dabing
21:10 titulky
Léto s gentlemanem
17:00
Úhoři mají nabito
17:10
19:20
21:30
Mrazivá pomsta
18:20 titulky
21:20 titulky
Všichni to vědí
18:20 titulky
21:00 titulky
Úniková hra
21:10 titulky
 
neděle, 24.2.2019
LEGO® příběh 2
10:45 dabing
11:20 dabing
13:10 dabing
13:50 dabing
Ženy v běhu
10:50
12:50
14:50
16:50
18:50
19:10
20:50
Psí domov
11:00 dabing
13:00 dabing
15:00 dabing
Jak vycvičit draka 3
10:40 dabing 3D projekce
11:30 dabing
12:50 dabing 3D projekce
13:45 dabing
15:00 dabing
16:00 dabing
Bohemian Rhapsody
15:20 titulky
Alita: Bojový Anděl
16:10 dabing
18:40 dabing
21:10 titulky
Léto s gentlemanem
17:00
Úhoři mají nabito
17:10
19:20
21:30
Mrazivá pomsta
18:20 titulky
21:20 titulky
Všichni to vědí
18:20 titulky
21:00 titulky
Úniková hra
21:10 titulky
 
pondělí, 25.2.2019
Ženy v běhu
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
LEGO® příběh 2
13:10 dabing
Jak vycvičit draka 3
13:15 dabing
14:00 dabing 3D projekce
15:45 dabing
Alita: Bojový Anděl
13:50 dabing
16:20 dabing
18:50 titulky
21:20 titulky
Psí domov
14:00 dabing
Bohemian Rhapsody
15:20 titulky
Léto s gentlemanem
16:00
18:10
Úhoři mají nabito
16:20
18:30
20:50
Všichni to vědí
18:00 titulky
20:40 titulky
Tina a Vore
18:30 titulky
Mrazivá pomsta
20:20 titulky
Úniková hra
21:10 titulky
 
úterý, 26.2.2019
Ženy v běhu
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
LEGO® příběh 2
13:10 dabing
Jak vycvičit draka 3
13:15 dabing
14:00 dabing 3D projekce
15:45 dabing
Alita: Bojový Anděl
13:50 dabing
16:20 dabing
18:50 titulky
21:20 titulky
Psí domov
14:00 dabing
Bohemian Rhapsody
15:20 titulky
Léto s gentlemanem
16:00
18:10
Úhoři mají nabito
16:20
18:30
20:50
Všichni to vědí
18:00 titulky
20:40 titulky
Mrazivá pomsta
18:20 titulky
20:20 titulky
Úniková hra
21:10 titulky
 
středa, 27.2.2019
Jak vycvičit draka 3
13:00 dabing
14:40 dabing 3D projekce
15:15 dabing
Psí domov
13:00 dabing
Ženy v běhu
13:10
15:10
17:10
19:10
21:10
LEGO® příběh 2
13:10 dabing
Alita: Bojový Anděl
13:50 dabing
16:20 dabing
18:50 titulky
21:20 titulky
Léto s gentlemanem
15:00
17:10
Bohemian Rhapsody
15:20 titulky
Úhoři mají nabito
16:40
19:20
21:10
Všichni to vědí
17:30 titulky
20:00 titulky
Mrazivá pomsta
18:20 titulky
21:30 titulky
Zkáza Dejvického divadla
19:00