Program kina Světozor

Přehledný program kina Světozor seřazený podle datumu. Klikněte na název filmu pro bližší informace o filmu.

Další programy kin ve vašem okolí najde v programu kin.

Kontakty na kino

Světozor

Vodičkova 791, Nové Město, 11000 Praha

Tel.: +420 224 946 824

Program kina

středa, 20.2.2019
Climax
13:15
Na střeše
13:15
Beautiful Boy
15:30
Winaypacha
18:00
Gary Coopere, jenž jsi na nebesích
18:15
Složka 64
18:15
Všichni to vědí
20:30
Favoritka
20:45
Hledá se Oscar
20:45
Schindlerův seznam
13:00
Roma
15:15
 
čtvrtek, 21.2.2019
Složka 64
13:00
Všichni to vědí
13:15
20:45
Láska mezi regály
13:15
Na střeše
15:30
Beautiful Boy
15:45
Žena na válečné stezce
16:00
Pozdě umřít mladý
18:00
Tu nombre envenena mis sueños
18:15
Favoritka
18:15
Vzpomínky na tajemný rok
20:45
Roma
20:30
 
pátek, 22.2.2019
Kursk
13:00
Všichni to vědí
13:15
20:45
Láska mezi regály
13:15
Na střeše
15:30
Beautiful Boy
15:45
Žena na válečné stezce
16:00
Šampióni
18:00
Hablamos esta noche
18:15
Favoritka
18:15
Němý
20:45
Království
20:30
 
sobota, 23.2.2019
Na střeše
11:15
Favoritka
13:30
Studená válka
14:00
El perro del hortelano
15:30
Chicama
16:00
Jak vycvičit draka 3
16:00
Mé drahé bratrstvo
18:00
Beltenebros
18:15
Složka 64
18:15
Black se řekne Beltza
20:30
Tři ženy - tři osudy
20:45
Všichni to vědí
20:45
Zrodila se hvězda
11:15
12:00
 
neděle, 24.2.2019
Na střeše
11:15
Bohemian Rhapsody
12:00
Favoritka
13:30
Vzpomínky na tajemný rok
14:00
Všichni to vědí
15:15
20:45
El pájaro de la felicidad
16:00
Jak vycvičit draka 3
16:00
Tři ženy - tři osudy
18:00
Nože v nebi
18:15
Složka 64
18:15
Hledá se Oscar
20:45
Zrodila se hvězda
11:15
Roma
20:30
 
pondělí, 25.2.2019
Favoritka
13:00
Žena na válečné stezce
13:15
Na střeše
13:30
18:00
Všichni to vědí
15:15
20:30
Utop se, nebo plav
15:30
Beautiful Boy
15:45
Kafarnaum
18:15
Složka 64
18:15
Barbara Rubin and the Exploding NY Underground
20:45
Roma
20:45
 
úterý, 26.2.2019
Složka 64
13:00
18:15
Žena na válečné stezce
13:15
Na střeše
13:30
18:00
Všichni to vědí
15:15
20:30
Utop se, nebo plav
15:30
Beautiful Boy
15:45
Kafarnaum
18:15
Láska mezi regály
20:45
Roma
20:45