Program kina Cinema City Plzeň

Přehledný program kina Cinema City Plzeň seřazený podle datumu. Klikněte na název filmu pro bližší informace o filmu.

Další programy kin ve vašem okolí najde v programu kin.

Kontakty na kino

Cinema City Plzeň

Radčická 2861, Jižní Předměstí, 30100 Plzeň

Tel.: +420 374 809 777

Program kina

čtvrtek, 21.2.2019
Jak vycvičit draka 3
14:00 dabing
14:50 dabing
14:20 dabing 3D projekce
16:00 dabing 3D projekce
16:40 dabing 3D projekce
17:10 dabing
19:30 dabing
Psí domov
14:00 dabing
14:40 dabing
Ženy v běhu
14:10
15:15
16:10
17:20
18:20
19:20
20:30
21:50
Mrazivá pomsta
14:30 titulky
17:00 titulky
19:50 titulky
21:40 titulky
Alita: Bojový Anděl
15:30 dabing
16:50 titulky
18:10 dabing
19:00 dabing
20:50 titulky
21:40 titulky
Všichni to vědí
15:30 titulky
18:10 titulky
21:00 titulky
Úhoři mají nabito
16:20
18:40
20:50
Bohemian Rhapsody
18:30 titulky
Léto s gentlemanem
19:30
Potomek
21:10 titulky
Úniková hra
21:30 titulky
 
pátek, 22.2.2019
Jak vycvičit draka 3
14:00 dabing
14:50 dabing
14:20 dabing 3D projekce
16:00 dabing 3D projekce
16:40 dabing 3D projekce
17:10 dabing
19:30 dabing
Psí domov
14:00 dabing
14:40 dabing
Ženy v běhu
14:10
15:15
16:10
17:20
18:20
19:20
20:30
21:50
Mrazivá pomsta
14:30 titulky
17:00 titulky
19:50 titulky
21:40 titulky
Alita: Bojový Anděl
15:30 dabing
16:50 titulky
18:10 dabing
19:00 dabing
20:50 titulky
21:40 titulky
Všichni to vědí
15:30 titulky
18:10 titulky
21:00 titulky
Úhoři mají nabito
16:20
18:40
20:50
Bohemian Rhapsody
18:30 titulky
Léto s gentlemanem
19:30
Potomek
21:10 titulky
Úniková hra
21:30 titulky
 
sobota, 23.2.2019
Ženy v běhu
11:10
13:10
15:15
16:10
17:20
18:20
19:20
20:30
21:50
Úhoři mají nabito
11:10
13:20
16:20
18:40
20:50
LEGO® příběh 2
11:20 dabing
13:40 dabing
Raubíř Ralf a internet
11:20 dabing
13:50 dabing
Jak vycvičit draka 3
11:30 dabing
12:30 dabing
12:00 dabing 3D projekce
13:50 dabing 3D projekce
14:50 dabing
14:20 dabing 3D projekce
16:00 dabing 3D projekce
16:40 dabing 3D projekce
17:10 dabing
19:30 dabing
Mrazivá pomsta
11:50 titulky
14:30 titulky
17:00 titulky
19:50 titulky
21:40 titulky
Psí domov
12:20 dabing
14:40 dabing
Alita: Bojový Anděl
12:50 dabing
15:30 dabing
16:50 titulky
18:10 dabing
19:00 dabing
20:50 titulky
21:40 titulky
Všichni to vědí
15:30 titulky
18:10 titulky
21:00 titulky
Bohemian Rhapsody
18:30 titulky
Léto s gentlemanem
19:30
Potomek
21:10 titulky
Úniková hra
21:30 titulky
 
neděle, 24.2.2019
Ženy v běhu
11:10
13:10
15:15
16:10
17:20
18:20
19:20
20:30
21:50
Úhoři mají nabito
11:10
13:20
16:20
18:40
20:50
LEGO® příběh 2
11:20 dabing
13:40 dabing
Raubíř Ralf a internet
11:20 dabing
13:50 dabing
Jak vycvičit draka 3
11:30 dabing
12:30 dabing
12:00 dabing 3D projekce
13:50 dabing 3D projekce
14:50 dabing
14:20 dabing 3D projekce
16:00 dabing 3D projekce
16:40 dabing 3D projekce
17:10 dabing
19:30 dabing
Mrazivá pomsta
11:50 titulky
14:30 titulky
17:00 titulky
19:50 titulky
21:40 titulky
Psí domov
12:20 dabing
Alita: Bojový Anděl
12:50 dabing
15:30 dabing
16:50 titulky
18:10 dabing
19:00 dabing
20:50 titulky
21:40 titulky
Všichni to vědí
15:30 titulky
18:10 titulky
21:00 titulky
Spider-Man: Paralelní světy
16:00 dabing
Zelená kniha
18:30 titulky
Léto s gentlemanem
19:30
Bohemian Rhapsody
21:10 titulky
Úniková hra
21:30 titulky
 
pondělí, 25.2.2019
Ženy v běhu
11:10
13:10
15:15
16:10
17:20
18:20
19:20
20:30
21:50
LEGO® příběh 2
11:20 dabing
13:40 dabing
Raubíř Ralf a internet
11:20 dabing
13:50 dabing
Psí domov
12:20 dabing
14:40 dabing
Alita: Bojový Anděl
12:50 dabing
15:30 dabing
16:50 titulky
18:10 dabing
19:00 dabing
20:50 titulky
21:40 titulky
Jak vycvičit draka 3
14:00 dabing
14:50 dabing
14:20 dabing 3D projekce
16:00 dabing 3D projekce
16:40 dabing 3D projekce
17:10 dabing
19:30 dabing
Mrazivá pomsta
14:30 titulky
17:00 titulky
19:50 titulky
21:40 titulky
Všichni to vědí
15:30 titulky
18:10 titulky
21:00 titulky
Úhoři mají nabito
16:20
18:40
20:50
Bohemian Rhapsody
18:30 titulky
Léto s gentlemanem
19:30
Potomek
21:10 titulky
Úniková hra
21:30 titulky
 
úterý, 26.2.2019
Ženy v běhu
11:10
13:10
15:15
16:10
17:20
18:20
19:20
20:30
21:50
LEGO® příběh 2
11:20 dabing
13:40 dabing
Raubíř Ralf a internet
11:20 dabing
13:50 dabing
Psí domov
12:20 dabing
14:40 dabing
Alita: Bojový Anděl
12:50 dabing
15:30 dabing
16:50 titulky
18:10 dabing
19:00 dabing
20:50 titulky
21:40 titulky
Jak vycvičit draka 3
14:00 dabing
14:50 dabing
14:20 dabing 3D projekce
16:00 dabing 3D projekce
16:40 dabing 3D projekce
17:10 dabing
19:30 dabing
Mrazivá pomsta
14:30 titulky
17:00 titulky
19:50 titulky
21:40 titulky
Všichni to vědí
15:30 titulky
18:10 titulky
21:00 titulky
Úhoři mají nabito
16:20
18:40
20:50
Bohemian Rhapsody
18:30 titulky
Léto s gentlemanem
19:30
Potomek
21:10 titulky
Úniková hra
21:30 titulky
 
středa, 27.2.2019
Ženy v běhu
11:10
13:10
15:15
16:10
17:20
18:20
19:20
20:30
21:50
LEGO® příběh 2
11:20 dabing
13:40 dabing
Raubíř Ralf a internet
11:20 dabing
13:50 dabing
Psí domov
12:20 dabing
14:40 dabing
Alita: Bojový Anděl
12:50 dabing
15:30 dabing
16:50 titulky
18:10 dabing
19:00 dabing
20:50 titulky
21:40 titulky
Jak vycvičit draka 3
14:00 dabing
14:50 dabing
14:20 dabing 3D projekce
16:00 dabing 3D projekce
16:40 dabing 3D projekce
17:10 dabing
19:30 dabing
Mrazivá pomsta
14:30 titulky
17:00 titulky
19:50 titulky
21:40 titulky
Všichni to vědí
15:30 titulky
18:10 titulky
21:00 titulky
Úhoři mají nabito
16:20
18:40
20:50
Bohemian Rhapsody
18:30 titulky
Léto s gentlemanem
19:30
Potomek
21:10 titulky
Úniková hra
21:30 titulky