Program kina Cinema City Slovanský dům

Přehledný program kina Cinema City Slovanský dům seřazený podle datumu. Klikněte na název filmu pro bližší informace o filmu.

Další programy kin ve vašem okolí najde v programu kin.

Kontakty na kino

Cinema City Slovanský dům

Na příkopě 859, Nové Město, 11000 Praha

Tel.: +420 255 742 021

Program kina

středa, 22.1.2020
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
12:00 dabing
14:00 dabing
Dolittle
12:00 dabing
14:15
14:20 dabing
16:40 dabing
19:00
Špióni v převleku
12:10 titulky
12:15 dabing
Mizerové navždy
12:10 titulky
14:40 titulky
17:10 titulky
19:40 titulky
22:10 titulky
Ledové království 2
12:20 titulky
12:30 dabing
14:40 dabing
Star Wars: Vzestup Skywalkera
12:40 titulky
Tenkrát podruhé
12:50 titulky
Richard Jewell
13:40 titulky
16:20 titulky
19:00 titulky
21:40 titulky
Jumanji: Další level
14:10 titulky
18:45 titulky
Amundsen
14:30 titulky
Cats
15:20 titulky
21:00 titulky
Na nože
15:40 titulky
18:20 titulky
21:20 titulky
Případ mrtvého nebožtíka
16:00
18:10
20:15
22:20
Karel Svoboda - Šťastná léta
16:30
18:30
20:30
Můj příběh
16:50
18:50
Vlastníci
17:10
19:20
21:30
Dokonalá lež
21:20 titulky
Šťastný Nový rok
16:45
Pod vodou
17:40 titulky
19:50 titulky
22:00 titulky
Nenávist
20:50 titulky
 
čtvrtek, 23.1.2020
Ledové království 2
12:00 dabing
12:50 titulky
15:00 dabing
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
12:00 dabing
Špióni v převleku
12:10 titulky
13:10 dabing
Mizerové navždy
12:10 titulky
14:40 titulky
17:10 titulky
19:40 titulky
22:10 titulky
Dolittle
12:10 dabing
14:15
14:30 dabing
16:50 dabing
Příliš osobní známost
12:20
14:40
17:00
19:20
21:40
Star Wars: Vzestup Skywalkera
12:40 titulky
Králíček Jojo
13:00 titulky
15:20 titulky
17:40 titulky
20:00 titulky
22:20 titulky
Velké přání
14:00 dabing
Jumanji: Další level
14:10 titulky
18:45 titulky
Cats
15:20 titulky
Na nože
15:40 titulky
18:20 titulky
21:00 titulky
Případ mrtvého nebožtíka
16:00
18:10
20:15
22:20
Karel Svoboda - Šťastná léta
16:30
Vlastníci
17:10
19:20
21:30
Richard Jewell
18:30 titulky
21:10 titulky
Můj příběh
19:10
Dokonalá lež
21:20 titulky
Šťastný Nový rok
16:45
Pod vodou
17:40 titulky
19:50 titulky
22:00 titulky
Nenávist
21:10 titulky
 
pátek, 24.1.2020
Ledové království 2
12:00 dabing
12:50 titulky
15:00 dabing
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
12:00 dabing
Špióni v převleku
12:10 titulky
13:10 dabing
Mizerové navždy
12:10 titulky
14:40 titulky
17:10 titulky
19:40 titulky
22:10 titulky
Dolittle
12:10 dabing
14:15
14:30 dabing
16:50 dabing
Příliš osobní známost
12:20
14:40
17:00
19:20
21:40
Star Wars: Vzestup Skywalkera
12:40 titulky
Králíček Jojo
13:00 titulky
15:20 titulky
17:40 titulky
20:00 titulky
22:20 titulky
Velké přání
14:00 dabing
Jumanji: Další level
14:10 titulky
18:45 titulky
Cats
15:20 titulky
Na nože
15:40 titulky
18:20 titulky
21:00 titulky
Případ mrtvého nebožtíka
16:00
18:10
20:15
22:20
Karel Svoboda - Šťastná léta
16:30
Vlastníci
17:10
19:20
21:30
Richard Jewell
18:30 titulky
21:10 titulky
Můj příběh
19:10
Dokonalá lež
21:20 titulky
Šťastný Nový rok
16:45
Pod vodou
17:40 titulky
19:50 titulky
22:00 titulky
Nenávist
21:10 titulky
 
sobota, 25.1.2020
Ledové království 2
12:00 dabing
12:50 titulky
15:00 dabing
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
12:00 dabing
Špióni v převleku
12:10 titulky
13:10 dabing
Mizerové navždy
12:10 titulky
14:40 titulky
17:10 titulky
19:40 titulky
22:10 titulky
Dolittle
12:10 dabing
14:15
14:30 dabing
16:50 dabing
Příliš osobní známost
12:20
14:40
17:00
19:20
21:40
Star Wars: Vzestup Skywalkera
12:40 titulky
Králíček Jojo
13:00 titulky
15:20 titulky
17:40 titulky
20:00 titulky
22:20 titulky
Velké přání
14:00 dabing
Cats
15:20 titulky
Na nože
15:40 titulky
18:20 titulky
21:00 titulky
Případ mrtvého nebožtíka
16:00
18:10
20:15
22:20
Karel Svoboda - Šťastná léta
16:30
Vlastníci
17:10
19:20
21:30
Richard Jewell
18:30 titulky
21:10 titulky
Můj příběh
19:10
Pod vodou
17:40 titulky
19:50 titulky
22:00 titulky
Nenávist
21:10 titulky
 
neděle, 26.1.2020
Ledové království 2
12:00 dabing
12:50 titulky
15:00 dabing
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
12:00 dabing
Špióni v převleku
12:10 titulky
13:10 dabing
Mizerové navždy
12:10 titulky
14:40 titulky
17:10 titulky
19:40 titulky
22:10 titulky
Dolittle
12:10 dabing
14:15
14:30 dabing
16:50 dabing
Příliš osobní známost
12:20
14:40
17:00
19:20
21:40
Star Wars: Vzestup Skywalkera
12:40 titulky
Králíček Jojo
13:00 titulky
15:20 titulky
17:40 titulky
20:00 titulky
22:20 titulky
Velké přání
14:00 dabing
Jumanji: Další level
14:10 titulky
18:45 titulky
Cats
15:20 titulky
Na nože
15:40 titulky
18:20 titulky
21:00 titulky
Případ mrtvého nebožtíka
16:00
18:10
20:15
22:20
Karel Svoboda - Šťastná léta
16:30
Vlastníci
17:10
19:20
21:30
Richard Jewell
18:30 titulky
21:10 titulky
Můj příběh
19:10
Dokonalá lež
21:20 titulky
Šťastný Nový rok
16:45
Pod vodou
17:40 titulky
19:50 titulky
22:00 titulky
Nenávist
21:10 titulky
 
pondělí, 27.1.2020
Ledové království 2
12:00 dabing
12:50 titulky
15:00 dabing
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
12:00 dabing
Špióni v převleku
12:10 titulky
13:10 dabing
Mizerové navždy
12:10 titulky
14:40 titulky
17:10 titulky
19:40 titulky
22:10 titulky
Dolittle
12:10 dabing
14:30 dabing
16:50 dabing
Příliš osobní známost
12:20
14:40
17:00
19:20
21:40
Star Wars: Vzestup Skywalkera
12:40 titulky
Velké přání
14:00 dabing
Jumanji: Další level
14:10 titulky
18:45 titulky
Králíček Jojo
14:15 titulky
17:40 titulky
20:00 titulky
22:20 titulky
Cats
15:20 titulky
Na nože
15:40 titulky
18:20 titulky
21:00 titulky
Případ mrtvého nebožtíka
16:00
18:10
20:15
22:20
Karel Svoboda - Šťastná léta
16:30
Vlastníci
17:10
19:20
21:30
Richard Jewell
18:30 titulky
21:10 titulky
Můj příběh
19:10
Dokonalá lež
21:20 titulky
Šťastný Nový rok
16:45
Pod vodou
17:40 titulky
19:50 titulky
22:00 titulky
Nenávist
21:10 titulky
 
úterý, 28.1.2020
Ledové království 2
12:00 dabing
12:50 titulky
15:00 dabing
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
12:00 dabing
Špióni v převleku
12:10 titulky
13:10 dabing
Mizerové navždy
12:10 titulky
14:40 titulky
17:10 titulky
19:40 titulky
22:10 titulky
Dolittle
12:10 dabing
14:15
14:30 dabing
16:50 dabing
Příliš osobní známost
12:20
14:40
17:00
19:20
21:40
Star Wars: Vzestup Skywalkera
12:40 titulky
Králíček Jojo
13:00 titulky
15:20 titulky
17:40 titulky
20:00 titulky
22:20 titulky
Velké přání
14:00 dabing
Jumanji: Další level
14:10 titulky
18:45 titulky
Cats
15:20 titulky
Na nože
15:40 titulky
18:20 titulky
21:00 titulky
Případ mrtvého nebožtíka
16:00
18:10
20:15
22:20
Karel Svoboda - Šťastná léta
16:30
Vlastníci
17:10
19:20
21:30
Richard Jewell
18:30 titulky
21:10 titulky
Dokonalá lež
21:20 titulky
Šťastný Nový rok
16:45
Pod vodou
17:40 titulky
19:50 titulky
22:00 titulky
Nenávist
21:40 titulky
 
středa, 29.1.2020
Ledové království 2
12:00 dabing
12:50 titulky
15:00 dabing
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
12:00 dabing
Špióni v převleku
12:10 titulky
13:10 dabing
Mizerové navždy
12:10 titulky
14:40 titulky
17:10 titulky
19:40 titulky
22:10 titulky
Dolittle
12:10 dabing
14:15
14:30 dabing
16:50 dabing
Příliš osobní známost
12:20
14:40
17:00
19:20
21:40
Star Wars: Vzestup Skywalkera
12:40 titulky
Králíček Jojo
13:00 titulky
15:20 titulky
17:40 titulky
20:00 titulky
22:20 titulky
Velké přání
14:00 dabing
Jumanji: Další level
14:10 titulky
Cats
15:20 titulky
Na nože
15:40 titulky
18:20 titulky
21:00 titulky
Případ mrtvého nebožtíka
16:00
18:10
20:15
22:20
Karel Svoboda - Šťastná léta
16:30
Vlastníci
17:10
19:20
21:30
Richard Jewell
18:30 titulky
21:10 titulky
Gentlemani
18:50 dabing
Můj příběh
19:10
Dokonalá lež
21:20 titulky
Šťastný Nový rok
16:45
Pod vodou
17:40 titulky
19:50 titulky
22:00 titulky
Nenávist
21:10 titulky