Program kina Cinema City Flora

Přehledný program kina Cinema City Flora seřazený podle datumu. Klikněte na název filmu pro bližší informace o filmu.

Další programy kin ve vašem okolí najde v programu kin.

Kontakty na kino

Cinema City Flora

Vinohradská 1612, Žižkov, 13000 Praha

Tel.: +420 255 742 021

Program kina

středa, 22.1.2020
Špióni v převleku
12:00 dabing
13:00 dabing
15:00 dabing
Ledové království 2
12:15 dabing
14:30 dabing
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
12:20 dabing
Dolittle
12:30 dabing
14:50 dabing
17:10 dabing
19:30 dabing
Star Wars: Vzestup Skywalkera
13:10 dabing
16:00 dabing
18:50 titulky
Jumanji: Další level
13:20 dabing
21:40 titulky
Případ mrtvého nebožtíka
13:20
15:30
17:40
19:50
22:00
Mizerové navždy
14:00 titulky
16:30 titulky
19:00 titulky
21:30 titulky
Richard Jewell
14:30 titulky
17:20 titulky
20:10 titulky
21:50 titulky
Můj příběh
15:50
17:50
Na nože
16:40 titulky
19:20 titulky
22:00 titulky
Tenkrát podruhé
19:00 titulky
Karel Svoboda - Šťastná léta
19:50
Cats
21:20 titulky
Šťastný Nový rok
17:00
Pod vodou
21:50 titulky
 
čtvrtek, 23.1.2020
Špióni v převleku
12:00 dabing
13:20 dabing
15:30 dabing
Velké přání
12:10 dabing
Ledové království 2
12:30 dabing
14:45 dabing
16:10 dabing
Dolittle
13:10 dabing
15:30 dabing
17:50 dabing
Králíček Jojo
13:30 titulky
16:00 titulky
18:20 titulky
20:40 titulky
Můj příběh
13:40
Jumanji: Další level
13:50 dabing
Příliš osobní známost
14:00
16:20
18:40
21:00
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
14:10 dabing
Případ mrtvého nebožtíka
15:40
17:50
19:40
Mizerové navždy
16:30 titulky
19:00 titulky
21:30 titulky
Na nože
17:00 titulky
20:10 titulky
21:50 titulky
Star Wars: Vzestup Skywalkera
18:30 dabing
21:20 titulky
Tenkrát podruhé
19:30 titulky
Richard Jewell
20:00 titulky
Šťastný Nový rok
17:30
Pod vodou
22:00 titulky
 
pátek, 24.1.2020
Špióni v převleku
12:00 dabing
13:20 dabing
15:30 dabing
Velké přání
12:10 dabing
Ledové království 2
12:30 dabing
14:45 dabing
16:10 dabing
Dolittle
13:10 dabing
15:30 dabing
17:50 dabing
Králíček Jojo
13:30 titulky
16:00 titulky
18:20 titulky
20:40 titulky
Můj příběh
13:40
Jumanji: Další level
13:50 dabing
Příliš osobní známost
14:00
16:20
18:40
21:00
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
14:10 dabing
Případ mrtvého nebožtíka
15:40
17:50
19:40
Mizerové navždy
16:30 titulky
19:00 titulky
21:30 titulky
Na nože
17:00 titulky
20:10 titulky
21:50 titulky
Star Wars: Vzestup Skywalkera
18:30 dabing
21:20 titulky
Tenkrát podruhé
19:30 titulky
Richard Jewell
20:00 titulky
Šťastný Nový rok
17:30
Pod vodou
22:00 titulky
 
sobota, 25.1.2020
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
10:00 dabing
14:10 dabing
Dolittle
10:50 dabing
13:10 dabing
15:30 dabing
17:50 dabing
Králíček Jojo
11:10 titulky
13:30 titulky
16:00 titulky
18:20 titulky
20:40 titulky
Špióni v převleku
11:20 dabing
13:20 dabing
15:30 dabing
Jumanji: Další level
11:20 dabing
13:50 dabing
Případ mrtvého nebožtíka
11:30
15:40
17:50
19:40
Příliš osobní známost
11:40
14:00
16:20
18:40
21:00
Velké přání
12:10 dabing
Ledové království 2
12:30 dabing
14:45 dabing
16:10 dabing
Můj příběh
13:40
Mizerové navždy
16:30 titulky
19:00 titulky
21:30 titulky
Na nože
17:00 titulky
20:10 titulky
21:50 titulky
Star Wars: Vzestup Skywalkera
18:30 dabing
21:20 titulky
Tenkrát podruhé
19:30 titulky
Richard Jewell
20:00 titulky
Šťastný Nový rok
17:30
Pod vodou
22:00 titulky
 
neděle, 26.1.2020
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
10:00 dabing
14:10 dabing
Ledové království 2
10:15 dabing
12:30 dabing
14:45 dabing
16:10 dabing
Dolittle
10:50 dabing
13:10 dabing
15:30 dabing
17:50 dabing
Králíček Jojo
11:10 titulky
13:30 titulky
16:00 titulky
18:20 titulky
20:40 titulky
Špióni v převleku
11:20 dabing
13:20 dabing
15:30 dabing
Jumanji: Další level
11:20 dabing
13:50 dabing
Případ mrtvého nebožtíka
11:30
15:40
17:50
19:40
Příliš osobní známost
11:40
14:00
16:20
18:40
21:00
Velké přání
12:10 dabing
Můj příběh
13:40
Mizerové navždy
16:30 titulky
19:00 titulky
21:30 titulky
Na nože
17:00 titulky
20:10 titulky
21:50 titulky
Star Wars: Vzestup Skywalkera
18:30 dabing
21:20 titulky
Tenkrát podruhé
19:30 titulky
Richard Jewell
20:00 titulky
Šťastný Nový rok
17:30
Pod vodou
22:00 titulky
 
pondělí, 27.1.2020
Špióni v převleku
12:00 dabing
13:20 dabing
15:30 dabing
Velké přání
12:10 dabing
Ledové království 2
12:30 dabing
14:45 dabing
16:10 dabing
Dolittle
13:10 dabing
15:30 dabing
17:50 dabing
Králíček Jojo
13:30 titulky
16:00 titulky
18:20 titulky
20:40 titulky
Můj příběh
13:40
Jumanji: Další level
13:50 dabing
Příliš osobní známost
14:00
16:20
18:40
21:00
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
14:10 dabing
Případ mrtvého nebožtíka
15:40
17:50
19:40
Mizerové navždy
16:30 titulky
19:00 titulky
21:30 titulky
Na nože
17:00 titulky
20:10 titulky
21:50 titulky
Star Wars: Vzestup Skywalkera
18:30 dabing
21:20 titulky
Tenkrát podruhé
19:30 titulky
Richard Jewell
20:00 titulky
Šťastný Nový rok
17:30
Pod vodou
22:00 titulky
 
úterý, 28.1.2020
Špióni v převleku
12:00 dabing
13:20 dabing
15:30 dabing
Velké přání
12:10 dabing
Ledové království 2
12:30 dabing
14:45 dabing
16:10 dabing
Dolittle
13:10 dabing
15:30 dabing
17:50 dabing
Králíček Jojo
13:30 titulky
16:00 titulky
18:20 titulky
20:40 titulky
Můj příběh
13:40
Jumanji: Další level
13:50 dabing
Příliš osobní známost
14:00
16:20
18:40
21:00
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
14:10 dabing
Případ mrtvého nebožtíka
15:40
17:50
19:40
Mizerové navždy
16:30 titulky
19:00 titulky
21:30 titulky
Na nože
17:00 titulky
20:10 titulky
21:50 titulky
Star Wars: Vzestup Skywalkera
18:30 dabing
21:20 titulky
Tenkrát podruhé
19:30 titulky
Richard Jewell
20:00 titulky
Šťastný Nový rok
17:30
Pod vodou
22:00 titulky
 
středa, 29.1.2020
Špióni v převleku
12:00 dabing
13:20 dabing
15:30 dabing
Velké přání
12:10 dabing
Ledové království 2
12:30 dabing
14:45 dabing
16:10 dabing
Dolittle
13:10 dabing
15:30 dabing
17:50 dabing
Králíček Jojo
13:30 titulky
16:00 titulky
18:20 titulky
20:40 titulky
Můj příběh
13:40
Jumanji: Další level
13:50 dabing
Příliš osobní známost
14:00
16:20
18:40
21:00
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
14:10 dabing
Případ mrtvého nebožtíka
15:40
17:50
19:40
Mizerové navždy
16:30 titulky
19:00 titulky
21:30 titulky
Na nože
17:00 titulky
20:10 titulky
21:50 titulky
Star Wars: Vzestup Skywalkera
18:30 dabing
21:20 titulky
Gentlemani
19:30 dabing
Richard Jewell
20:00 titulky
Šťastný Nový rok
17:30
Pod vodou
22:00 titulky