Program kina Cinestar Praha - Anděl

Přehledný program kina Cinestar Praha - Anděl seřazený podle datumu. Klikněte na název filmu pro bližší informace o filmu.

Další programy kin ve vašem okolí najde v programu kin.

Kontakty na kino

Cinestar Praha - Anděl

Radlická 3179, Smíchov, 15000 Praha

Tel.: +420 251 115 111

Program kina

úterý, 26.3.2019
Ostrým nožem
15:00
U brány věčnosti
15:00
Punk je hned!
15:30
Anna a apokalypsa
15:30
Diane
16:00
Banditi hledající mámu
16:00
10 let v Thajsku
16:00
Naivní mladé srdce
16:15
Věrní nevěrní
16:30
Dědičky
17:00
Mrtví a ti druzí
17:00
Non-fiction
17:15
Petra
17:30
Nikdy nezestárnou
18:00
Arctic: Ledové peklo
18:00
Před premiérou
18:30
Ničitelka
18:30
Lajko: Cigán ve vesmíru
18:30
Milost
19:00
Šťastný princ
19:30
Trans*armáda
19:30
Všechno je jinak
20:00
Raft
20:00
Pašování Hendrixe
20:30
Náklad
20:30
Gundermann
21:00
Skate Kitchen
21:00
Třetí manželka
21:00
Problémy prvního světa
21:30
Hodinový přítel
21:45
Vice
21:45
Jimmie
16:00
Bílá vrána
16:45
Stockholm
18:45
Nebe nad Berlínem
20:00
Čaroděj
20:00
 
středa, 27.3.2019
Magická lucerna
15:00
Mlhovina mrtvého koně
15:00
Mrtví a ti druzí
15:00
Milost
15:30
Raft
15:30
Arctic: Ledové peklo
15:30
Monument
16:00
Třetí manželka
16:00
Gloria Bell
16:30
Souboj s rodinou
16:30
The Beach Bum
16:30
Náklad
17:00
Tři identičtí cizinci
17:30
Drsný život Juice Leskinena
17:30
Party začíná
17:30
Brankář
18:00
Popel je bílý jak sníh
18:30
Pašování Hendrixe
18:30
Panna a orel
19:00
Lajko: Cigán ve vesmíru
19:00
Průvodce zlem
19:30
Oltář
19:30
Slepá skvrna
20:00
Vem, nebo nech být
20:00
Vox Lux
20:30
U brány věčnosti
20:30
Petra
20:30
Láska 1: pes
21:00
Punk je hned!
21:30
Před premiérou
21:30
Šťastný princ
21:45
Okouzlit, milovat a rychle utíkat
21:45
Sklizeň
17:00
Smrt v Benátkách
19:00
Šťastný to muž
19:30
 
čtvrtek, 28.3.2019
Non-fiction
15:00
Jaroslav Kučera Zblízka
15:00
Řezná hlava
15:30
Ponor
15:30
Vox Lux
16:00
Mlhovina mrtvého koně
16:00
Tvoje tvář
16:00
Podmořská rodina
16:00
Okouzlit, milovat a rychle utíkat
16:15
Babička v mrazáku
16:30
Free Solo
16:30
Vem, nebo nech být
16:45
Slepá skvrna
17:30
Magická lucerna
18:00
Láska 1: pes
18:00
Dusno
18:00
Na špatné straně
18:30
The Beach Bum
18:30
Humorista
19:00
Monument
20:00
Brankář
20:00
Náklad
20:15
Popel je bílý jak sníh
20:30
Mid90s
20:30
Nadace kriminální excelence
21:00
Průvodce zlem
21:30
Panna a orel
21:30
Oltář
21:45
Gundermann
22:00
Stan a Ollie
22:00
Číšník
14:45
Prázdniny
19:00
Sklizeň
19:15
Jimmie
19:30
Pustina
21:30
 
pátek, 29.3.2019
Panna a orel
14:30
Brankář
15:00
Nadace kriminální excelence
15:00
Popel je bílý jak sníh
15:30
Láska 1: pes
15:30
Dusno
15:30
Friedkin Uncut
16:00
Milost
16:30
Gundermann
16:30
Slepá skvrna
16:30
Šťastný princ
17:15
Monument
18:00
Vodník
18:00
Jaroslav Kučera Zblízka
18:15
Vox Lux
18:30
Mlhovina mrtvého koně
18:30
Tvoje tvář
18:30
Drsný život Juice Leskinena
18:30
Ponor
19:00
Jednej správně
19:00
Ostrým nožem
19:30
Stan a Ollie
19:30
Nikdy nezestárnou
19:45
Okouzlit, milovat a rychle utíkat
20:00
Podmořská rodina
20:30
10 let v Thajsku
20:30
Řezná hlava
21:00
The Beach Bum
21:00
Humorista
21:30
Babička v mrazáku
21:45
Na špatné straně
22:00
Sklizeň
17:00
Číšník
17:30
Stockholm
21:30
Čaroděj
21:30