Program kina Cinema City Nový Smíchov

Přehledný program kina Cinema City Nový Smíchov seřazený podle datumu. Klikněte na název filmu pro bližší informace o filmu.

Další programy kin ve vašem okolí najde v programu kin.

Kontakty na kino

Cinema City Nový Smíchov

Plzeňská 233, Smíchov, 15000 Praha

Tel.: +420 255 742 021

Program kina

středa, 22.1.2020
Sněžná mela
12:00 dabing
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
12:00 dabing
14:00 dabing
Dolittle
12:00 dabing
12:20 dabing 3D projekce
13:00 dabing
14:10 dabing 3D projekce
14:40 dabing 3D projekce
15:20 dabing
17:40 dabing
20:00 dabing
Jumanji: Další level
12:10 dabing
14:40 dabing
19:20 dabing
Špióni v převleku
12:30 dabing
15:20 dabing
18:00 dabing
Zakleté pírko
12:40
Ledové království 2
13:10 dabing
17:10 dabing
Star Wars: Vzestup Skywalkera
13:20 dabing
17:10 titulky
19:50 titulky
22:10 titulky
Mizerové navždy
13:30 titulky
16:00 titulky
17:00 titulky
18:30 titulky
19:30 titulky
21:00 titulky
22:00 titulky
Vlastníci
14:00
16:10
Případ mrtvého nebožtíka
14:40
16:50
19:00
21:10
Tenkrát podruhé
14:50 titulky
Můj příběh
16:00
20:10
Richard Jewell
16:10 titulky
18:50 titulky
21:30 titulky
22:20 titulky
Na nože
16:30 titulky
19:10 titulky
21:50 titulky
Karel Svoboda - Šťastná léta
17:30
19:30
22:15
Cats
20:00 titulky
Šťastný Nový rok
13:50
15:50
17:50
Nenávist
18:20 titulky
21:30 titulky
Pod vodou
20:30 titulky
21:50 titulky
 
čtvrtek, 23.1.2020
Velké přání
12:20 dabing
14:20 dabing
Ledové království 2
12:30 dabing
13:45 dabing
16:00 dabing
Králíček Jojo
12:30 titulky
14:50 titulky
17:10 titulky
19:40 titulky
22:10 titulky
Špióni v převleku
12:40 dabing
14:45 dabing
16:30 dabing
Příliš osobní známost
12:40
13:40
15:00
16:00
17:20
18:20
19:40
20:40
22:00
Mizerové navždy
13:30 titulky
16:00 titulky
17:00 titulky
18:30 titulky
19:30 titulky
21:00 titulky
22:00 titulky
Dolittle
12:20 dabing 3D projekce
13:30 dabing
14:40 dabing 3D projekce
15:45 dabing
18:00 dabing
Star Wars: Vzestup Skywalkera
13:40 dabing
20:10 titulky
Vlastníci
14:40
20:20
22:20
Na nože
16:20 titulky
19:00 titulky
Jumanji: Další level
16:50 dabing
19:20 dabing
Případ mrtvého nebožtíka
16:50
19:00
Richard Jewell
18:40 titulky
21:20 titulky
Můj příběh
19:50
Karel Svoboda - Šťastná léta
21:40
Tenkrát podruhé
21:50 titulky
Šťastný Nový rok
13:50
15:50
17:50
Pod vodou
18:10 titulky
21:50 titulky
Nenávist
21:00 titulky
 
pátek, 24.1.2020
Velké přání
12:20 dabing
14:20 dabing
Ledové království 2
12:30 dabing
13:45 dabing
16:00 dabing
Králíček Jojo
12:30 titulky
14:50 titulky
17:10 titulky
19:40 titulky
22:10 titulky
Špióni v převleku
12:40 dabing
14:45 dabing
16:30 dabing
Příliš osobní známost
12:40
13:40
15:00
16:00
17:20
18:20
19:40
20:40
22:00
Mizerové navždy
13:30 titulky
16:00 titulky
17:00 titulky
18:30 titulky
19:30 titulky
21:00 titulky
22:00 titulky
Dolittle
12:20 dabing 3D projekce
13:30 dabing
14:40 dabing 3D projekce
15:45 dabing
18:00 dabing
Star Wars: Vzestup Skywalkera
13:40 dabing
20:10 titulky
Vlastníci
14:40
20:20
22:20
Na nože
16:20 titulky
19:00 titulky
Jumanji: Další level
16:50 dabing
19:20 dabing
Případ mrtvého nebožtíka
16:50
19:00
Richard Jewell
18:40 titulky
21:20 titulky
Můj příběh
19:50
Karel Svoboda - Šťastná léta
21:40
Tenkrát podruhé
21:50 titulky
Šťastný Nový rok
13:50
15:50
17:50
Pod vodou
18:10 titulky
21:50 titulky
Nenávist
21:00 titulky
 
sobota, 25.1.2020
Králíček Jojo
10:10 titulky
12:30 titulky
14:50 titulky
17:10 titulky
19:40 titulky
22:10 titulky
Příliš osobní známost
10:20
11:20
12:40
13:40
15:00
16:00
17:20
18:20
19:40
20:40
22:00
Velké přání
10:20 dabing
12:20 dabing
14:20 dabing
Špióni v převleku
10:30 dabing
11:40 dabing
12:40 dabing
14:45 dabing
16:30 dabing
Mizerové navždy
11:00 titulky
13:30 titulky
16:00 titulky
17:00 titulky
18:30 titulky
19:30 titulky
21:00 titulky
22:00 titulky
Dolittle
10:00 dabing 3D projekce
11:15 dabing
12:20 dabing 3D projekce
13:30 dabing
14:40 dabing 3D projekce
15:45 dabing
18:00 dabing
Ledové království 2
11:30 dabing
13:45 dabing
16:00 dabing
Star Wars: Vzestup Skywalkera
11:50 dabing
13:40 dabing
20:10 titulky
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
11:50 dabing
Vlastníci
14:40
20:20
22:20
Na nože
16:20 titulky
19:00 titulky
Jumanji: Další level
16:50 dabing
19:20 dabing
Případ mrtvého nebožtíka
16:50
19:00
Richard Jewell
18:40 titulky
21:20 titulky
Můj příběh
19:50
Karel Svoboda - Šťastná léta
21:40
Tenkrát podruhé
21:50 titulky
Šťastný Nový rok
13:50
15:50
17:50
Pod vodou
18:10 titulky
21:50 titulky
Nenávist
21:00 titulky
 
neděle, 26.1.2020
Králíček Jojo
10:10 titulky
12:30 titulky
14:50 titulky
17:10 titulky
19:40 titulky
22:10 titulky
Příliš osobní známost
10:20
11:20
12:40
13:40
15:00
16:00
17:20
18:20
19:40
20:40
22:00
Velké přání
10:20 dabing
12:20 dabing
14:20 dabing
Špióni v převleku
10:30 dabing
11:40 dabing
12:40 dabing
14:45 dabing
16:40 dabing
Mizerové navždy
11:00 titulky
13:30 titulky
16:00 titulky
17:00 titulky
18:30 titulky
19:30 titulky
21:00 titulky
22:00 titulky
Dolittle
10:00 dabing 3D projekce
11:15 dabing
12:20 dabing 3D projekce
13:30 dabing
14:40 dabing 3D projekce
15:45 dabing
18:00 dabing
Ledové království 2
11:30 dabing
13:45 dabing
16:00 dabing
Star Wars: Vzestup Skywalkera
11:50 dabing
20:10 titulky
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
11:50 dabing
Vlastníci
14:40
20:20
22:20
Na nože
16:20 titulky
19:00 titulky
Jumanji: Další level
16:50 dabing
19:20 dabing
Případ mrtvého nebožtíka
16:50
19:00
Richard Jewell
18:40 titulky
21:20 titulky
Můj příběh
19:50
Karel Svoboda - Šťastná léta
21:40
Tenkrát podruhé
21:50 titulky
Šťastný Nový rok
13:50
15:50
17:50
Pod vodou
18:10 titulky
21:50 titulky
Nenávist
21:00 titulky
 
pondělí, 27.1.2020
Velké přání
12:20 dabing
14:20 dabing
Ledové království 2
12:30 dabing
13:45 dabing
16:00 dabing
Králíček Jojo
12:30 titulky
14:50 titulky
17:10 titulky
19:40 titulky
22:10 titulky
Špióni v převleku
12:40 dabing
14:45 dabing
16:30 dabing
Příliš osobní známost
12:40
13:40
15:00
16:00
17:20
18:20
19:40
20:40
22:00
Mizerové navždy
13:30 titulky
16:00 titulky
17:00 titulky
18:30 titulky
19:30 titulky
21:00 titulky
22:00 titulky
Dolittle
12:20 dabing 3D projekce
13:30 dabing
14:40 dabing 3D projekce
15:45 dabing
18:00 dabing
Star Wars: Vzestup Skywalkera
13:40 dabing
20:10 titulky
Vlastníci
14:40
20:20
22:20
Na nože
16:20 titulky
19:00 titulky
Jumanji: Další level
16:50 dabing
19:20 dabing
Případ mrtvého nebožtíka
16:50
19:00
Richard Jewell
18:40 titulky
21:20 titulky
Můj příběh
19:50
Karel Svoboda - Šťastná léta
21:40
Tenkrát podruhé
21:50 titulky
Šťastný Nový rok
13:50
15:50
17:50
Pod vodou
18:10 titulky
21:50 titulky
Nenávist
21:00 titulky
 
úterý, 28.1.2020
Velké přání
12:20 dabing
14:20 dabing
Ledové království 2
12:30 dabing
13:45 dabing
16:00 dabing
Králíček Jojo
12:30 titulky
14:50 titulky
17:10 titulky
19:40 titulky
22:10 titulky
Špióni v převleku
12:40 dabing
14:45 dabing
16:30 dabing
Příliš osobní známost
12:40
13:40
15:00
16:00
17:20
18:20
19:40
20:40
22:00
Mizerové navždy
13:30 titulky
16:00 titulky
17:00 titulky
18:30 titulky
19:30 titulky
21:00 titulky
22:00 titulky
Dolittle
12:20 dabing 3D projekce
13:30 dabing
14:40 dabing 3D projekce
15:45 dabing
18:00 dabing
Star Wars: Vzestup Skywalkera
13:40 dabing
20:10 titulky
Vlastníci
14:40
20:20
22:20
Na nože
16:20 titulky
19:00 titulky
Jumanji: Další level
16:50 dabing
19:20 dabing
Případ mrtvého nebožtíka
16:50
19:00
Richard Jewell
18:40 titulky
21:20 titulky
Můj příběh
19:50
Karel Svoboda - Šťastná léta
21:40
Tenkrát podruhé
21:50 titulky
Šťastný Nový rok
13:50
15:50
17:50
Pod vodou
18:10 titulky
21:50 titulky
Nenávist
21:00 titulky
 
středa, 29.1.2020
Velké přání
12:20 dabing
14:20 dabing
Ledové království 2
12:30 dabing
13:45 dabing
16:00 dabing
Králíček Jojo
12:30 titulky
14:50 titulky
17:10 titulky
19:40 titulky
22:10 titulky
Špióni v převleku
12:40 dabing
14:45 dabing
16:30 dabing
Příliš osobní známost
12:40
13:40
15:00
16:00
17:20
18:20
19:40
20:40
22:00
Mizerové navždy
13:30 titulky
16:00 titulky
17:00 titulky
18:30 titulky
19:30 titulky
21:00 titulky
22:00 titulky
Dolittle
12:20 dabing 3D projekce
13:30 dabing
14:40 dabing 3D projekce
15:45 dabing
18:00 dabing
Star Wars: Vzestup Skywalkera
13:40 dabing
20:10 titulky
Vlastníci
14:40
20:20
22:20
Na nože
16:20 titulky
19:00 titulky
Jumanji: Další level
16:50 dabing
Případ mrtvého nebožtíka
16:50
19:00
Richard Jewell
18:40 titulky
21:20 titulky
Gentlemani
19:20 dabing
Můj příběh
19:50
Karel Svoboda - Šťastná léta
21:40
Tenkrát podruhé
21:50 titulky
Šťastný Nový rok
13:50
15:50
17:50
Pod vodou
18:10 titulky
21:50 titulky
Nenávist
21:00 titulky