Program kina Kino Pilotů

Přehledný program kina Kino Pilotů seřazený podle datumu. Klikněte na název filmu pro bližší informace o filmu.

Další programy kin ve vašem okolí najde v programu kin.

Kontakty na kino

Kino Pilotů

Donská 168, Vršovice, 10100 Praha

Tel.: +420 720 030 151

Program kina

čtvrtek, 17.1.2019
Raubíř Ralf a internet
16:00
Zjevení
16:15
Naprostí cizinci
18:00
Dablérka
18:30
Kursk
19:00
Ženy s náušnicemi ze střelného prachu
20:30
Studená válka
21:00
Cena za štěstí
21:30
Climax
22:15
 
pátek, 18.1.2019
Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět
17:00
Gauguin
18:00
Hledá se Faríde
18:30
Bohemian Rhapsody
19:00
Pan Alí a holubi
20:30
T2 Trainspotting
21:00
Kursk
21:30
Utop se, nebo plav
22:30
 
sobota, 19.1.2019
Raubíř Ralf a internet
10:00
Gordon a Paddy
10:15
Sherlock Koumes
10:30
V Mosulu
11:40
Hovory s TGM
12:15
Asterix a tajemství kouzelného lektvaru
13:20
Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět
14:00
Louskáček a čtyři říše
15:20
Bohemian Rhapsody
15:50
Tísňové volání
16:15
Kursk
17:20
Místo u moře
18:00
Mocnější než kulka
18:30
Climax
19:40
Čtverec
21:00
Zjevení
22:00
Zlatíčko
20:30
Zrodila se hvězda
21:30
 
neděle, 20.1.2019
Pat a Mat: Zimní radovánky
10:00
Píseň moře
10:30
Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
10:45
Mimořádná zpráva
11:20
Cena za štěstí
13:00
Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět
13:15
Dilili v Paříži
14:50
Raubíř Ralf a internet
15:00
Mžitky
16:15
Utop se, nebo plav
16:40
Beautiful Boy
17:15
Paterson
18:30
Bohemian Rhapsody
19:00
Kursk
19:30
Wind River
21:00
Záhada Silver Lake
21:30
Svátky klidu a míru
21:40
 
pondělí, 21.1.2019
Mimi & Líza: Záhada vánočního světla
15:30
Zjevení
16:00
Zlatý podraz
17:00
O těle a duši
18:00
Kursk
18:45
Bohemian Rhapsody
19:00
Cukrář
20:30
Oni a Silvio
21:00
Beautiful Boy
21:30
 
úterý, 22.1.2019
Toman
10:00
18:45
Zjevení
14:30
V Mosulu
17:30
Tvář vody
18:00
Utop se, nebo plav
19:00
Tři billboardy kousek za Ebbingem
20:30
Beautiful Boy
21:20
Tina a Vore
21:30
Pasažéři
17:15
 
středa, 23.1.2019
Zjevení
15:50
Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět
16:45
Máří Magdaléna
18:00
Bohemian Rhapsody
18:30
Fry Day
19:00
Pěkně blbě
20:30
Jack staví dům
21:00
Aurore
21:15
 
čtvrtek, 24.1.2019
Bohemian Rhapsody
10:30
Favoritka
16:15
Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět
16:30
Studená válka
18:00
Máme na víc
18:30
Píseň
19:00
Ztratili jsme Stalina
20:30
Freud und přátelé
21:15
Složka 64
21:30