Program kina Kino Pilotů

Přehledný program kina Kino Pilotů seřazený podle datumu. Klikněte na název filmu pro bližší informace o filmu.

Další programy kin ve vašem okolí najde v programu kin.

Kontakty na kino

Kino Pilotů

Donská 168, Vršovice, 10100 Praha

Tel.: +420 720 030 151

Program kina

pondělí, 18.2.2019
Raubíř Ralf a internet
15:00
Cena za štěstí
17:30
Gauguin
18:00
Budovatelé říše
19:00
Na střeše
19:20
Zabití posvátného jelena
20:30
Toman
21:30
Pasažéři
17:15
Zrodila se hvězda
21:15
 
úterý, 19.2.2019
Bohemian Rhapsody
10:30
Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět
14:00
Zlatý podraz
16:45
Žena na válečné stezce
17:20
Nit z přízraků
18:00
Na střeše
18:45
Pěkně blbě
20:40
Blade Runner 2049
20:45
Climax
21:20
Útěk
19:20
 
středa, 20.2.2019
LEGO® příběh 2
14:50
Asterix a tajemství kouzelného lektvaru
15:10
Já, padouch 3
16:00
Láska mezi regály
17:10
Čtverec
18:00
Zer
19:00
Favoritka
19:30
T2 Trainspotting
20:40
Bohemian Rhapsody
21:30
Tina a Vore
21:45
Goliáš
17:00
 
čtvrtek, 21.2.2019
LEGO® příběh 2
14:45
Já, padouch 3
16:00
Žena na válečné stezce
16:45
Jak vycvičit draka 3
17:00
S láskou Vincent
18:15
Všichni to vědí
18:45
Na střeše
19:00
Studená válka
20:30
Favoritka
21:00
Kafarnaum
21:20
 
pátek, 22.2.2019
LEGO® příběh 2
15:15
Červená želva
16:00
Bohemian Rhapsody
17:15
Jak vycvičit draka 3
17:15
Mrazivá pomsta
19:15
Na střeše
19:45
Naprostí cizinci
21:00
Oni a Silvio
21:30
Všichni to vědí
21:45
Mládí
18:00
 
sobota, 23.2.2019
Pat a Mat: Zimní radovánky
10:00
Jak vycvičit draka 3
10:10
15:15
Sherlock Koumes
10:30
Asterix a tajemství kouzelného lektvaru
11:10
Marie, královna skotská
12:10
LEGO® příběh 2
13:10
Bohemian Rhapsody
14:30
Cukrář
16:00
Všichni to vědí
17:00
S láskou Vincent
17:15
Gauguin
18:00
Na střeše
19:10
Složka 64
19:30
Pěkně blbě
20:30
Favoritka
21:15
Ticho před bouří
21:45
 
neděle, 24.2.2019
Jak vycvičit draka 3
10:00
14:45
LEGO® příběh 2
10:20
Můj život Cuketky
10:45
Láska mezi regály
12:10
Kursk
12:30
Čtverec
16:00
Ztratili jsme Stalina
16:45
Kafarnaum
17:00
Favoritka
18:45
Pátrání po Sugar Manovi
18:45
Na střeše
19:20
Tři billboardy kousek za Ebbingem
20:45
Žena na válečné stezce
21:00
Bohemian Rhapsody
21:15
Zrodila se hvězda
14:30
 
pondělí, 25.2.2019
Svátky klidu a míru
16:30
„Je mi jedno, že se zapíšeme do dějin jako barbaři“
18:15
Ztratili jsme Stalina
20:45
Jack staví dům
21:00
Složka 64
21:20