Programy Kin Praha

Zvolte si okres, vyberte, kdy chcete do kina jít a klikněte na ukázat program.

Zobrazí se Vám přehledný program kin ve zvoleném okrese.

Aktuálně se zobrazují programy kin pro okres Praha

Okres:    Kdy:   
        

Praha

Modřanský biograf, Praha
pondělí, 24.2.2020
Můj příběh
9:30
Psi nenosí kalhoty
17:30
Daria
20:00
Premiere Cinemas Praha Hostivař, Praha
pondělí, 24.2.2020
Ježek Sonic
10:00 dabing
11:05 dabing
12:10 dabing
13:15 dabing
14:20 dabing
15:25 dabing
16:30 dabing
17:35 dabing
18:40 dabing
19:45 dabing
Mosley
10:05 dabing
12:15 dabing
14:25 dabing
16:40 dabing
Špióni v převleku
10:10 dabing
12:20 dabing
14:30 dabing
Tlapková patrola: Vždy ve střehu
10:30 dabing
11:20 dabing
12:10 dabing
13:00 dabing
13:50 dabing
14:40 dabing
15:30 dabing
16:20 dabing
17:10 dabing
Chlap na střídačku
10:40
13:00
15:20
17:40
18:50
20:00
21:10
Dolittle
10:50 dabing
13:00 dabing
15:10 dabing
Příliš osobní známost
16:40
19:00
Vlastníci
17:20
19:30
Králíček Jojo
18:00 titulky
Fantasy Island
19:15 titulky
21:45 titulky
Sviňa
20:20
21:40
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
20:50 titulky
Gentlemani
21:20 titulky
Judy
21:30 titulky
Kino Pilotů, Praha
pondělí, 24.2.2020
Výjimeční
10:30
Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
10:45
Ferdinand
14:00
Mosley
14:45
Vlastníci
15:00
Rocketman
16:20
Dokonalá lež
16:40
Ježek Sonic
17:00
Portrét dívky v plamenech
18:30
Sviňa
18:50
Králíček Jojo
19:10
Malé ženy
20:45
Ztratili jsme Stalina
21:00
Na nože
21:15
Cinema City Letňany, Praha
pondělí, 24.2.2020
Dolittle
11:00 dabing
12:00 dabing
13:20 dabing
15:40 dabing
18:10 dabing
Ježek Sonic
11:20 dabing
12:10 dabing
13:30 dabing
14:20 dabing
15:40 dabing
16:40 dabing
17:50 dabing
20:00 dabing
Super mazlíčci
11:20 dabing
13:20 dabing
15:20 dabing
Cesta za živou vodou
11:20 dabing
Špióni v převleku
11:50 dabing
14:20 dabing
Tlapková patrola: Vždy ve střehu
11:50 dabing
13:30 dabing
Mosley
12:00 dabing
13:40 dabing
15:50 dabing
Příliš osobní známost
12:10
18:00
20:20
Ledové království 2
12:10 dabing
14:30 dabing
Malé ženy
12:40 titulky
17:20 titulky
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
14:00 dabing
15:10 titulky
16:20 dabing
17:30 titulky
18:40 dabing
19:50 titulky
21:00 titulky
Chlap na střídačku
14:10
16:30
18:50
21:10
Jumanji: Další level
14:20 dabing
Judy
15:30 titulky
21:00 titulky
Fantasy Island
16:20 titulky
19:00 titulky
21:20 titulky
Mizerové navždy
16:45 titulky
19:20 titulky
21:45 titulky
Králíček Jojo
16:50 titulky
19:10 titulky
21:30 titulky
Gentlemani
18:00 titulky
20:20 titulky
Modelář
18:40
1917
20:30 titulky
Cinestar Praha - Anděl, Praha
pondělí, 24.2.2020
Mosley
12:00 dabing
14:10 dabing
16:15 dabing
Super mazlíčci
12:00 dabing
14:00 dabing
Gentlemani
12:20 titulky
14:45 titulky
17:00 titulky
17:10 titulky
19:40 titulky
20:00 titulky
22:00 titulky
Chlap na střídačku
12:20
14:40
16:00
17:00
19:00
19:20
21:40
Ježek Sonic
12:30 dabing
14:40 dabing
16:50 dabing
19:00 dabing
Králíček Jojo
12:30 titulky
14:50 titulky
17:10 titulky
19:30 titulky
21:50 titulky
Vlastníci
12:40
14:50
17:00
19:10
Dolittle
12:45 dabing
15:00 dabing
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
12:50 titulky
15:10 titulky
17:30 titulky
19:50 titulky
22:10 titulky
Modelář
13:00
17:40
21:10
Tlapková patrola: Vždy ve střehu
13:00 dabing
14:40 dabing
16:20 dabing
Fantasy Island
13:10 titulky
20:30 titulky
Příliš osobní známost
15:20
18:30
21:20
Na nože
15:30 titulky
20:30 titulky
Le Mans '66
17:10 titulky
Malé ženy
18:00 titulky
Sviňa
18:20
20:40
Tenkrát v Hollywoodu
20:00 titulky
Judy
20:45 titulky
Joker
16:00 dabing
18:00 titulky
Cinema City Nový Smíchov, Praha
pondělí, 24.2.2020
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
12:00 dabing
Ježek Sonic
12:00 dabing
12:30 dabing
13:10 dabing
14:10 dabing
14:40 dabing
15:20 dabing
16:20 dabing
16:50 dabing
17:30 dabing
19:00 dabing
Mosley
12:00 dabing
14:00 dabing
15:30 dabing
Chlap na střídačku
12:00
14:20
16:40
19:00
21:20
Super mazlíčci
12:10 dabing
14:10 dabing
Příliš osobní známost
12:40
16:10
Ledové království 2
12:40 dabing
Fantasy Island
13:00 titulky
20:50 titulky
21:50 titulky
Špióni v převleku
13:10 dabing
Dolittle
13:40 dabing
16:00 dabing
18:20 dabing
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
14:10 dabing
16:30 dabing
17:30 titulky
18:30 dabing
19:50 titulky
20:50 titulky
22:10 titulky
Králíček Jojo
14:50 titulky
17:10 titulky
19:30 titulky
Jumanji: Další level
15:00 dabing
Malé ženy
15:10 titulky
18:30 titulky
Gentlemani
16:10 titulky
18:30 titulky
19:40 titulky
22:00 titulky
Judy
17:40 titulky
20:40 titulky
Mizerové navždy
17:50 titulky
20:20 titulky
Modelář
18:50
1917
20:10 titulky
21:10 titulky
Attila
21:20
Cinema City Slovanský dům, Praha
pondělí, 24.2.2020
Dolittle
12:00 dabing
14:20
Ježek Sonic
12:00 dabing
12:40
14:10 dabing
14:50
16:20 dabing
17:00
18:30 dabing
20:40 dabing
21:20
Ledové království 2
12:00 titulky
Mosley
12:20 dabing
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
12:20 dabing
14:45 titulky
17:10 titulky
19:30 titulky
21:50 titulky
Cesta za živou vodou
13:00 dabing
Jumanji: Další level
13:10 titulky
Super mazlíčci
13:20 dabing
15:20 dabing
Králíček Jojo
13:30 titulky
17:20 titulky
20:50 titulky
Judy
14:15 titulky
16:45 titulky
Chlap na střídačku
14:30
16:40
19:40
Vlastníci
15:10
Attila
15:45
Malé ženy
15:50 titulky
18:40 titulky
Sviňa
16:50
19:00
21:10
22:00
Gentlemani
17:20 titulky
19:50 titulky
22:10 titulky
Mizerové navždy
18:20 titulky
Příliš osobní známost
19:00
Fantasy Island
19:20 titulky
21:40 titulky
1917
21:20 titulky
Parazit
21:50 titulky
Cinema City Flora, Praha
pondělí, 24.2.2020
Ježek Sonic
12:10 dabing
13:10 dabing
14:20 dabing
16:30 dabing
18:40 dabing
20:50 dabing
Super mazlíčci
12:30 dabing
Ledové království 2
12:40 dabing
Chlap na střídačku
12:40
15:00
17:20
19:40
Špióni v převleku
13:20 dabing
Jumanji: Další level
13:20 dabing
Dolittle
13:30 dabing
15:50 dabing
Králíček Jojo
14:30 titulky
20:40 titulky
Malé ženy
14:50 titulky
18:00 titulky
Mosley
15:20 dabing
Judy
15:30 titulky
20:40 titulky
Příliš osobní známost
16:00
18:20
Gentlemani
16:50 titulky
19:10 titulky
21:30 titulky
Fantasy Island
17:40 titulky
20:00 titulky
22:15 titulky
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
18:10 titulky
20:30 titulky
22:00 titulky
Cinema City Chodov, Praha
pondělí, 24.2.2020
Špióni v převleku
12:10 dabing
14:20 dabing
Dolittle
12:20 dabing
14:40 dabing
17:00 dabing
Gentlemani
12:30 titulky
14:50 titulky
17:10 titulky
19:30 titulky
21:50 titulky
Jumanji: Další level
12:30 dabing
13:30 dabing
Chlap na střídačku
12:30
14:50
17:10
17:50
20:00
22:15
Sviňa
12:40
14:50
17:00
19:10
20:10
21:20
Ježek Sonic
12:50 dabing
13:20 dabing
14:00 dabing
15:00 dabing
15:30 dabing
16:10 dabing
17:10 dabing
17:20 dabing
17:40 dabing
18:30 dabing
19:20 dabing
Super mazlíčci
12:50 dabing
14:50 dabing
16:50 dabing
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
12:50 dabing
16:00 dabing
18:30 titulky
19:20 dabing
19:30 titulky
20:40 titulky
21:40 titulky
21:50 titulky
Ledové království 2
13:10 dabing
15:20 dabing
17:30 dabing
Malé ženy
13:40 titulky
18:40 titulky
21:30 titulky
Mosley
13:40 dabing
15:50 dabing
16:30 dabing
Mizerové navždy
15:00 titulky
17:30 titulky
19:30 titulky
20:50 titulky
22:00 titulky
Příliš osobní známost
15:10
20:00
22:15
Modelář
16:20
Králíček Jojo
16:30 titulky
18:50 titulky
21:10 titulky
Fantasy Island
17:30 titulky
19:50 titulky
22:10 titulky
22:20 titulky
Judy
18:50 titulky
19:40 titulky
22:10 titulky
1917
20:50 titulky
21:40 titulky
Parazit
21:20 titulky
Světozor, Praha
pondělí, 24.2.2020
Vlastníci
13:00
16:00
Malé ženy
13:15
17:45
Modelář
13:15
Králíček Jojo
15:30 titulky
20:45 titulky
Daleko od Reykjavíku
15:45 titulky
Gentlemani
18:00 titulky
Portrét dívky v plamenech
18:15 titulky
Vydat se na cestu
20:45
Bio Oko, Praha
pondělí, 24.2.2020
Daria
13:00
Gentlemani
15:25
Králíček Jojo
18:00
New Order: Decades
20:30
Cinestar Praha - Černý Most, Praha
pondělí, 24.2.2020
Tlapková patrola: Vždy ve střehu
13:10 dabing
16:50 dabing
Chlap na střídačku
13:20
15:40
18:00
20:20
Ježek Sonic
13:30 dabing
14:40 dabing
15:40 dabing
17:50 dabing
20:00 dabing
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
13:30 dabing
15:50 dabing
18:10 dabing
20:30 dabing
21:15 titulky
Příliš osobní známost
13:50
16:40
19:00
Ledové království 2
14:15 dabing
Super mazlíčci
14:40 dabing
Mosley
14:50 dabing
Fantasy Island
16:10 titulky
21:10 titulky
Dolittle
16:30 dabing
Tenkrát v Hollywoodu
17:00 titulky
Mizerové navždy
18:30 titulky
Jumanji: Další level
18:45 dabing
Sviňa
20:15
Gentlemani
21:10 titulky
Modelář
21:15
Joker
18:30 dabing
Kino Lucerna - Praha, Praha
pondělí, 24.2.2020
Judy
13:30
20:45
Malé ženy
15:15
Chlap na střídačku
16:00
Vlastníci
18:15
Imax, Praha
pondělí, 24.2.2020
Mizerové navždy
13:50 titulky
16:20 titulky
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
18:50 titulky
21:10 titulky
Cinema City Zličín, Praha
pondělí, 24.2.2020
Špióni v převleku
14:00 dabing
15:30 dabing
Ježek Sonic
14:00 dabing
14:30 dabing
15:40 dabing
16:50 dabing
17:50 dabing
19:00 dabing
Mosley
14:00 dabing
16:10 dabing
Ledové království 2
14:10 dabing
Super mazlíčci
15:00 dabing
17:00 dabing
Gentlemani
15:20 titulky
19:00 titulky
21:20 titulky
Chlap na střídačku
16:00
18:20
20:40
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
16:00 dabing
17:50 dabing
18:20 titulky
20:40 titulky
21:10 titulky
Dolittle
16:10 dabing
Fantasy Island
16:20 titulky
18:40 titulky
21:00 titulky
Příliš osobní známost
17:40
20:00
Judy
18:15 titulky
20:50 titulky
Králíček Jojo
18:30 titulky
1917
20:00 titulky
Mizerové navždy
20:10 titulky
Evald, Praha
pondělí, 24.2.2020
Staříci
14:30
Chlap na střídačku
17:00
Dlabačov, Praha
pondělí, 24.2.2020
Ermitáž - síla umění
16:00
Králíček Jojo
18:00
Modelář
20:00
Mat, Praha
pondělí, 24.2.2020
Vlastníci
16:00
Malé ženy
18:00
Král Petr I.
20:30
KC Zahrada, Praha
pondělí, 24.2.2020
Jiří Trnka: Nalezený přítel
16:30
Pěkně tučná sebeláska
19:00
Edison Filmhub, Praha
pondělí, 24.2.2020
Synonyma
16:30
Staříci
19:45
Králíček Jojo
22:10
Rebelky
14:00
Městská knihovna, Praha
pondělí, 24.2.2020
Komunismus a síť aneb Konec zastupitelské demokracie
17:30
Projekt Orwell aneb 2+2=4?
19:00
Atlas, Praha
pondělí, 24.2.2020
Malý Joe
17:30
Judy
18:00
Portrét dívky v plamenech
20:00
Gentlemani
20:30
Francouzský institut, Praha
pondělí, 24.2.2020
Výjimeční
18:30
Séraphine
16:00
Divadlo Za plotem, Praha
pondělí, 24.2.2020
Judy
19:30
rest.art, Praha
pondělí, 24.2.2020
Slunovrat
20:00
Kampus Hybernská, Praha
pondělí, 24.2.2020
Krajina v tísni
20:00
Ponrepo, Praha
pondělí, 24.2.2020
Prales
20:30
Řím, otevřené město
18:00
Aero, Praha
pondělí, 24.2.2020
Nebezpečná rychlost
20:30
Chvění
18:00