Programy Kin Praha

Zvolte si okres, vyberte, kdy chcete do kina jít a klikněte na ukázat program.

Zobrazí se Vám přehledný program kin ve zvoleném okrese.

Aktuálně se zobrazují programy kin pro okres Praha

Okres:    Kdy:   
        

Praha

Cinema City Slovanský dům, Praha
pátek, 24.1.2020
Ledové království 2
12:00 dabing
12:50 titulky
15:00 dabing
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
12:00 dabing
Špióni v převleku
12:10 titulky
13:10 dabing
Mizerové navždy
12:10 titulky
14:40 titulky
17:10 titulky
19:40 titulky
22:10 titulky
Dolittle
12:10 dabing
14:15
14:30 dabing
16:50 dabing
Příliš osobní známost
12:20
14:40
17:00
19:20
21:40
Star Wars: Vzestup Skywalkera
12:40 titulky
Králíček Jojo
13:00 titulky
15:20 titulky
17:40 titulky
20:00 titulky
22:20 titulky
Velké přání
14:00 dabing
Jumanji: Další level
14:10 titulky
18:45 titulky
Cats
15:20 titulky
Na nože
15:40 titulky
18:20 titulky
21:00 titulky
Případ mrtvého nebožtíka
16:00
18:10
20:15
22:20
Karel Svoboda - Šťastná léta
16:30
Vlastníci
17:10
19:20
21:30
Richard Jewell
18:30 titulky
21:10 titulky
Můj příběh
19:10
Dokonalá lež
21:20 titulky
Šťastný Nový rok
16:45
Pod vodou
17:40 titulky
19:50 titulky
22:00 titulky
Nenávist
21:10 titulky
Cinema City Chodov, Praha
pátek, 24.1.2020
Ledové království 2
12:00 dabing
13:00 dabing
15:10 dabing
17:20 dabing
Velké přání
12:00 dabing
16:00 dabing
Špióni v převleku
12:10 dabing
13:20 dabing
15:30 dabing
17:40 dabing
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
12:40 dabing
15:10 dabing
Příliš osobní známost
12:50
14:10
15:10
16:30
17:10
17:30
18:50
19:30
19:50
21:10
22:10
Vlastníci
13:00
19:20
Mizerové navždy
13:00 titulky
15:30 titulky
16:30 titulky
17:00 titulky
18:00 titulky
19:00 titulky
19:30 titulky
20:30 titulky
21:30 titulky
22:00 titulky
22:20 titulky
Star Wars: Vzestup Skywalkera
13:10 dabing
16:00 dabing
19:00 dabing
19:30 titulky
Dolittle
12:20 dabing 3D projekce
13:10 dabing
14:40 dabing 3D projekce
15:30 dabing
17:50 dabing
18:00 dabing
20:50 dabing
Jumanji: Další level
13:20 dabing
15:50 dabing
18:20 dabing
20:20 titulky
Na nože
13:30 titulky
16:10 titulky
20:50 titulky
22:00 titulky
22:00 titulky
Králíček Jojo
13:50 titulky
16:10 titulky
18:30 titulky
20:10 titulky
20:20 titulky
Karel Svoboda - Šťastná léta
14:00
21:00
Můj příběh
14:20
16:20
18:20
Případ mrtvého nebožtíka
14:40
16:50
19:00
Richard Jewell
18:00 titulky
20:40 titulky
Dokonalá lež
21:10 titulky
Cats
21:30 titulky
Šťastný Nový rok
17:10
18:50
Pod vodou
19:50 titulky
22:20 titulky
Nenávist
21:50 titulky
Cinema City Flora, Praha
pátek, 24.1.2020
Špióni v převleku
12:00 dabing
13:20 dabing
15:30 dabing
Velké přání
12:10 dabing
Ledové království 2
12:30 dabing
14:45 dabing
16:10 dabing
Dolittle
13:10 dabing
15:30 dabing
17:50 dabing
Králíček Jojo
13:30 titulky
16:00 titulky
18:20 titulky
20:40 titulky
Můj příběh
13:40
Jumanji: Další level
13:50 dabing
Příliš osobní známost
14:00
16:20
18:40
21:00
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
14:10 dabing
Případ mrtvého nebožtíka
15:40
17:50
19:40
Mizerové navždy
16:30 titulky
19:00 titulky
21:30 titulky
Na nože
17:00 titulky
20:10 titulky
21:50 titulky
Star Wars: Vzestup Skywalkera
18:30 dabing
21:20 titulky
Tenkrát podruhé
19:30 titulky
Richard Jewell
20:00 titulky
Šťastný Nový rok
17:30
Pod vodou
22:00 titulky
Cinestar Praha - Černý Most, Praha
pátek, 24.1.2020
Příliš osobní známost
12:00
13:30
14:20
16:40
19:00
20:10
21:00
Velké přání
12:10 dabing
14:10 dabing
16:10 dabing
Ledové království 2
12:30 dabing
14:45 dabing
15:45 dabing
Případ mrtvého nebožtíka
12:30
14:40
16:50
19:10
21:15
Zakleté pírko
12:50
Vlastníci
13:00
Jumanji: Další level
13:00 dabing
15:30 dabing
17:40 dabing
Mizerové navždy
15:00 titulky
18:10 titulky
20:50 titulky
Dolittle
13:40 dabing 3D projekce
16:00 dabing
18:15 dabing
20:40 dabing
Králíček Jojo
17:00 titulky
19:20 titulky
21:40 titulky
Star Wars: Vzestup Skywalkera
18:00 dabing
Můj příběh
18:15
Na nože
20:20 titulky
Šťastný Nový rok
15:10
17:20
19:30
Nenávist
21:20 titulky
Pod vodou
21:30 titulky
Cinestar Praha - Anděl, Praha
pátek, 24.1.2020
Mizerové navždy
12:00 titulky
14:00 titulky
16:40 titulky
17:40 titulky
19:15 titulky
20:00 titulky
21:50 titulky
Ledové království 2
12:10 dabing
14:15 dabing
16:20 dabing
Případ mrtvého nebožtíka
12:10
14:15
16:20
18:30
20:40
Velké přání
12:15 dabing
14:20 dabing
16:30 dabing
Dolittle
12:15 dabing
14:30 dabing
16:45 dabing
19:00 dabing
Příliš osobní známost
12:20
14:40
17:00
17:00
19:20
21:40
Špióni v převleku
12:30 dabing
14:50 dabing
Králíček Jojo
12:40 titulky
15:00 titulky
17:20 titulky
19:00 titulky
19:40 titulky
22:00 titulky
Vlastníci
13:00
15:10
17:20
19:30
21:40
Na nože
13:30 titulky
16:00 titulky
16:10 titulky
18:50 titulky
21:30 titulky
Le Mans '66
14:40 titulky
20:15 titulky
Jumanji: Další level
15:00 dabing
19:30 dabing
22:00 dabing
Star Wars: Vzestup Skywalkera
17:10 dabing
18:40 titulky
21:30 titulky
Můj příběh
18:30
Poslední aristokratka
20:00
Richard Jewell
20:30 titulky
Šťastný Nový rok
12:50
17:30
Pod vodou
21:15 titulky
Cinema City Nový Smíchov, Praha
pátek, 24.1.2020
Velké přání
12:20 dabing
14:20 dabing
Ledové království 2
12:30 dabing
13:45 dabing
16:00 dabing
Králíček Jojo
12:30 titulky
14:50 titulky
17:10 titulky
19:40 titulky
22:10 titulky
Špióni v převleku
12:40 dabing
14:45 dabing
16:30 dabing
Příliš osobní známost
12:40
13:40
15:00
16:00
17:20
18:20
19:40
20:40
22:00
Mizerové navždy
13:30 titulky
16:00 titulky
17:00 titulky
18:30 titulky
19:30 titulky
21:00 titulky
22:00 titulky
Dolittle
12:20 dabing 3D projekce
13:30 dabing
14:40 dabing 3D projekce
15:45 dabing
18:00 dabing
Star Wars: Vzestup Skywalkera
13:40 dabing
20:10 titulky
Vlastníci
14:40
20:20
22:20
Na nože
16:20 titulky
19:00 titulky
Jumanji: Další level
16:50 dabing
19:20 dabing
Případ mrtvého nebožtíka
16:50
19:00
Richard Jewell
18:40 titulky
21:20 titulky
Můj příběh
19:50
Karel Svoboda - Šťastná léta
21:40
Tenkrát podruhé
21:50 titulky
Šťastný Nový rok
13:50
15:50
17:50
Pod vodou
18:10 titulky
21:50 titulky
Nenávist
21:00 titulky
Imax, Praha
pátek, 24.1.2020
Mizerové navždy
12:30 titulky
18:00 titulky
20:30 titulky
Star Wars: Vzestup Skywalkera
15:00 dabing 3D projekce
Národní technická knihovna, Praha
pátek, 24.1.2020
Battle Hymn
13:00
15:15
17:30
Das Totale Tanz Theater
13:45
16:00
18:15
Brainz Music Hall
14:30
16:45
Edison Filmhub, Praha
pátek, 24.1.2020
Pride
13:00
Tenkrát podruhé
16:00
Srdcová královna
18:30
Pěkně tučná sebeláska
21:00
Světozor, Praha
pátek, 24.1.2020
Vlastníci
13:15
Králíček Jojo
13:30 titulky
18:15 titulky
Na nože
15:15 titulky
Tenkrát podruhé
15:45 titulky
Boogeywoman
18:30
Lakai: Fully Flared
20:30
Daleko od Reykjavíku
20:45 titulky
Ašmína
21:00
All Inclusive
13:00
Maják
16:00 titulky
Altiplano
18:00
Kino Lucerna - Praha, Praha
pátek, 24.1.2020
Karel Svoboda - Šťastná léta
13:30
Amundsen
15:30
Můj příběh
16:15
Příliš osobní známost
18:15
Na nože
20:30
Králíček Jojo
20:45
Milenci
18:00
Mat, Praha
pátek, 24.1.2020
Portrét dívky v plamenech
14:00
Králíček Jojo
18:00
Šťastný Nový rok
16:15
Grand Prix
20:00
Cinema City Zličín, Praha
pátek, 24.1.2020
Ledové království 2
14:00 dabing
16:20 dabing
Špióni v převleku
14:00 dabing
15:10 dabing
17:20 dabing
Můj příběh
14:00
18:40
Velké přání
14:20 dabing
Příliš osobní známost
14:40
15:20
17:00
17:40
19:20
20:00
21:40
Králíček Jojo
15:50 titulky
18:10 titulky
20:50 titulky
Jumanji: Další level
16:00 dabing
20:40 dabing
Dolittle
14:10 dabing 3D projekce
16:10 dabing
18:30 dabing
Na nože
16:30 titulky
19:10 titulky
21:50 titulky
Mizerové navždy
16:30 titulky
19:00 titulky
21:20 titulky
Případ mrtvého nebožtíka
16:40
18:50
21:00
Star Wars: Vzestup Skywalkera
18:40 dabing
Vlastníci
19:30
Richard Jewell
20:30 titulky
Šťastný Nový rok
14:30
Pod vodou
21:30 titulky
Nenávist
21:40 titulky
Cinema City Letňany, Praha
pátek, 24.1.2020
Špióni v převleku
14:00 dabing
17:20 dabing
Mizerové navždy
14:00 titulky
16:30 titulky
19:00 titulky
21:30 titulky
Případ mrtvého nebožtíka
14:00
15:20
16:15
19:30
21:40
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
14:10 dabing
Jumanji: Další level
14:30 dabing
17:00 dabing
Příliš osobní známost
15:00
16:00
17:15
18:15
19:30
20:30
21:45
Velké přání
15:15 dabing
Ledové království 2
15:30 dabing
17:45 dabing
Star Wars: Vzestup Skywalkera
15:30 dabing
18:20 dabing
19:40 titulky
Vlastníci
15:50
Dolittle
15:50 dabing
18:10 dabing
Králíček Jojo
16:10 titulky
18:30 titulky
20:30 titulky
Můj příběh
18:00
21:00
Na nože
18:20 titulky
20:50 titulky
Richard Jewell
20:00 titulky
21:20 titulky
Šťastný Nový rok
17:20
19:20
Pod vodou
20:00 titulky
22:00 titulky
Nenávist
21:20 titulky
Premiere Cinemas Praha Hostivař, Praha
pátek, 24.1.2020
Příliš osobní známost
14:00
17:20
19:20
20:40
Velké přání
14:10 dabing
Dolittle
14:40 dabing
15:50 dabing
18:00 dabing
Ledové království 2
14:45 dabing
Jumanji: Další level
14:50 dabing
21:35 dabing
Mizerové navždy
15:00 titulky
17:30 titulky
19:10 titulky
21:15 titulky
Špióni v převleku
15:30 dabing
Star Wars: Vzestup Skywalkera
16:15 dabing
Vlastníci
16:20
18:30
Případ mrtvého nebožtíka
16:50
19:00
Na nože
17:40 titulky
20:20 titulky
Králíček Jojo
19:40 titulky
21:35 titulky
Le Mans '66
20:10 titulky
Šťastný Nový rok
17:00
Joker
20:00 titulky
Evald, Praha
pátek, 24.1.2020
Vlastníci
14:30
Staříci
14:30
Králíček Jojo
18:30
Parazit
20:30
Modřanský biograf, Praha
pátek, 24.1.2020
Zakleté pírko
15:00
Star Wars: Vzestup Skywalkera
17:00
Příliš osobní známost
20:00
Kino Pilotů, Praha
pátek, 24.1.2020
Matthias a Maxime
15:30
Dolittle
15:40
Králíček Jojo
17:40
Yesterday
18:30
Bobři v plamenech
19:00
Ztratili jsme Stalina
21:30
Na nože
22:00
Daleko od Reykjavíku
22:30
Hra
16:00
Dcera
20:00
Dlabačov, Praha
pátek, 24.1.2020
Diego Maradona
16:00
Daleko od Reykjavíku
18:00
Králíček Jojo
20:00
Atlas, Praha
pátek, 24.1.2020
Výjimeční
17:30
Vlastníci
18:00
Le Mans '66
20:00
Králíček Jojo
20:30
Kino Radotín, Praha
pátek, 24.1.2020
Zakleté pírko
17:30
Šťastný Nový rok
20:00
Kino Účko, Praha
pátek, 24.1.2020
Cats
18:00
Francouzský institut, Praha
pátek, 24.1.2020
Tenkrát podruhé
18:30
Výjimeční
21:00
Vzpomínky
16:00
Ponrepo, Praha
pátek, 24.1.2020
Sibiriáda
19:00
CAMP - Centrum architektury a městského plánování, Praha
pátek, 24.1.2020
City Dreamers
19:00
Aero, Praha
pátek, 24.1.2020
Hon na pačlověky
20:00
Co děláme v temnotách
22:30
Orel kontra žralok
18:00