Programy Kin Praha

Zvolte si okres, vyberte, kdy chcete do kina jít a klikněte na ukázat program.

Zobrazí se Vám přehledný program kin ve zvoleném okrese.

Aktuálně se zobrazují programy kin pro okres Praha

Okres:    Kdy:   
        

Praha

Kino Radotín, Praha
středa, 20.9.2017
Miluji tě modře
10:00
Cesta času
17:30
Který je ten pravý?
20:00
Aero, Praha
středa, 20.9.2017
Druhá strana naděje
10:00
Matrix
19:30
Francouzský institut, Praha
středa, 20.9.2017
Rodinka Belierových
11:00
Cinema City Nový Smíchov, Praha
středa, 20.9.2017
Nejsledovanější
12:00
14:00
16:10
18:15
20:15
22:15
Hurvínek a kouzelné muzeum
12:00
12:50
13:20 3D projekce
15:00
15:20 3D projekce
16:00
Velká oříšková loupež 2
12:10 dabing
14:10 dabing
16:10 dabing
17:50 dabing
Americký zabiják
12:20 titulky
14:40 titulky
17:00 titulky
19:20 titulky
21:40 titulky
Který je ten pravý?
13:00 titulky
15:00 titulky
17:00 titulky
19:00 titulky
21:10 titulky
Emoji ve filmu
12:10 dabing 3D projekce
13:40 dabing
Po strništi bos
13:40
17:10
19:30
Spider-Man: Homecoming
14:00 dabing
Já, padouch 3
14:20 dabing
16:20 dabing
Zabiják & bodyguard
16:20 titulky
18:50 titulky
21:30 titulky
Víno nás spojuje
16:40 titulky
19:00 titulky
21:30 titulky
Barry Seal: Nebeský gauner
17:30 titulky
20:00 titulky
22:20 titulky
Tulipánová horečka
18:10 titulky
Dunkerk
18:30 titulky
Temná věž
19:50 titulky
Annabelle 2: Zrození zla
20:20 titulky
22:40 titulky
Loganovi parťáci
21:00 titulky
Atomic Blonde: Bez lítosti
21:50 titulky
To
12:40 titulky
14:20 titulky
15:30 titulky
17:10 titulky
18:10 titulky
19:50 titulky
20:50 titulky
21:50 titulky
22:30 titulky
Cinema City Slovanský dům, Praha
středa, 20.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum
12:00
14:00
16:00
Velká oříšková loupež 2
12:10 dabing
14:10 dabing
16:20 dabing
Který je ten pravý?
12:20 titulky
13:50 titulky
15:50 titulky
18:00 titulky
20:00 titulky
22:00 titulky
Emoji ve filmu
12:20 titulky
12:30 dabing
14:30 dabing
Já, padouch 3
12:40 dabing
14:40 dabing
Po strništi bos
13:00
16:40
Nejsledovanější
13:10
15:20
17:20
19:20
21:20
Americký zabiják
13:40 titulky
16:10 titulky
18:30 titulky
20:50 titulky
21:50 titulky
Spider-Man: Homecoming
14:20 titulky
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
15:20 titulky
Víno nás spojuje
16:30 titulky
18:50 titulky
21:10 titulky
Loganovi parťáci
17:00 titulky
21:00 titulky
Tulipánová horečka
17:50 titulky
Oklamaný
18:10 titulky
Zabiják & bodyguard
18:30 titulky
Baby Driver
19:00 titulky
Barry Seal: Nebeský gauner
19:30 titulky
Annabelle 2: Zrození zla
20:00 titulky
Pěkně blbě
20:10 titulky
Dunkerk
22:10 titulky
Temná věž
22:30 titulky
To
14:20 titulky
17:00 titulky
19:40 titulky
21:30 titulky
22:20 titulky
Cinestar Praha - Anděl, Praha
středa, 20.9.2017
Nejsledovanější
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
18:00
20:00
Hurvínek a kouzelné muzeum
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
18:00
Velká oříšková loupež 2
12:00 dabing
Dunkerk
12:20 titulky
14:40 titulky
17:00 titulky
19:20 titulky
21:40 titulky
Po strništi bos
12:30
15:00
17:30
20:00
Americký zabiják
12:30 titulky
13:00 titulky
14:50 titulky
16:00 titulky
17:10 titulky
19:00 titulky
19:30 titulky
21:50 titulky
Který je ten pravý?
13:10 titulky
14:00 titulky
15:20 titulky
17:00 titulky
17:30 titulky
19:40 titulky
20:00 titulky
21:50 titulky
Zabiják & bodyguard
13:20 titulky
21:30 titulky
Loganovi parťáci
14:00 titulky
16:30 titulky
21:50 titulky
Víno nás spojuje
15:50 titulky
18:10 titulky
20:30 titulky
Barry Seal: Nebeský gauner
17:00 titulky
19:00 titulky
Temná věž
22:00 titulky
To
13:10 titulky
16:00 titulky
17:50 titulky
18:50 titulky
19:20 titulky
20:40 titulky
21:40 titulky
Terminátor 2: Den zúčtování
20:10 titulky 3D projekce
Cinema City Flora, Praha
středa, 20.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum
12:10 dabing
14:00 dabing
Který je ten pravý?
12:40 titulky
14:50 titulky
17:00 titulky
19:10 titulky
21:20 titulky
Velká oříšková loupež 2
13:00 dabing
15:00 dabing
17:00 dabing
Americký zabiják
13:20 titulky
15:40 titulky
18:00 titulky
20:20 titulky
22:40 titulky
Emoji ve filmu
13:20 dabing
Nejsledovanější
13:30
15:30
17:30
19:30
21:40
Auta 3
13:50 dabing
Barry Seal: Nebeský gauner
15:20 titulky
20:00 titulky
Dunkerk
15:50 titulky
20:50 titulky
Po strništi bos
16:10
18:30
Zabiják & bodyguard
17:40 titulky
Tulipánová horečka
18:10 titulky
Loganovi parťáci
19:00 titulky
Annabelle 2: Zrození zla
21:50 titulky
Temná věž
22:20 titulky
To
16:30 titulky
19:15 titulky
20:30 titulky
22:00 titulky
Imax, Praha
středa, 20.9.2017
Inhumans
12:20 titulky
To
14:20 titulky
17:00 titulky
19:45 titulky
22:30 titulky
Světozor, Praha
středa, 20.9.2017
Červená
13:00
Oklamaný
15:30
Neruda
16:00
Po strništi bos
18:00
Druhá strana naděje
18:15
REM
20:30
Brazil
20:45
Cinestar Praha - Černý Most, Praha
středa, 20.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum
13:00
14:00
15:10
17:10
Po strništi bos
13:00
15:30
17:50
19:10
20:10
Emoji ve filmu
13:00 dabing
13:40 dabing
Špunti na vodě
13:00
Nejsledovanější
14:00
17:20
19:20
Já, padouch 3
14:10 dabing
Který je ten pravý?
14:20 titulky
15:50 titulky
16:30 titulky
18:00 titulky
19:00 titulky
20:20 titulky
Zabiják & bodyguard
14:50 titulky
Americký zabiják
16:00 titulky
18:30 titulky
21:00 titulky
Víno nás spojuje
16:10 titulky
18:10 titulky
20:50 titulky
Barry Seal: Nebeský gauner
21:10 titulky
Temná věž
21:20 titulky
Annabelle 2: Zrození zla
21:30 titulky
To
15:00 titulky
16:00 titulky
17:45 titulky
18:45 titulky
20:30 titulky
21:30 titulky
Kino Lucerna - Praha, Praha
středa, 20.9.2017
Neruda
13:30
Červená
16:00
Po strništi bos
17:15
Po bouři
18:00
Pěkně blbě
20:30
Premiere Cinemas Praha Hostivař, Praha
středa, 20.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum
14:00
15:00
17:00
Nejsledovanější
14:10
16:20
18:30
Který je ten pravý?
14:30 titulky
16:40 titulky
19:20 titulky
Víno nás spojuje
14:40 titulky
17:10 titulky
Po strništi bos
15:20
17:50
20:20
Barry Seal: Nebeský gauner
16:00 titulky
20:40 titulky
Americký zabiják
19:40 titulky
21:35 titulky
Loganovi parťáci
21:30 titulky
To
14:10 titulky
17:00 titulky
18:25 titulky
20:00 titulky
21:15 titulky
Terminátor 2: Den zúčtování
19:00 titulky 3D projekce
Cinema City Zličín, Praha
středa, 20.9.2017
Nejsledovanější
14:00
16:00
18:00
20:00
Hurvínek a kouzelné muzeum
14:00
14:30 3D projekce
15:00
17:00
Emoji ve filmu
14:20 dabing
16:20 dabing
Který je ten pravý?
14:30 titulky
16:50 titulky
19:00 titulky
21:10 titulky
Já, padouch 3
14:40 dabing
16:40 dabing
Americký zabiják
14:50 titulky
17:10 titulky
19:30 titulky
21:50 titulky
Velká oříšková loupež 2
15:30 dabing
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
15:50 dabing
Po strništi bos
16:30
18:30
20:50
Loganovi parťáci
17:30 titulky
20:10 titulky
Temná věž
18:20 titulky
Barry Seal: Nebeský gauner
18:40 titulky
21:00 titulky
Annabelle 2: Zrození zla
18:50 titulky
Zabiják & bodyguard
19:10 titulky
Valerian a město tisíce planet
20:30 dabing
Baby Driver
21:10 titulky
To
14:50 titulky
17:40 titulky
20:20 titulky
21:30 titulky
Cinema City Galaxie, Praha
středa, 20.9.2017
Který je ten pravý?
14:00 titulky
16:10 titulky
18:20 titulky
20:30 titulky
22:10 titulky
Hurvínek a kouzelné muzeum
14:00
14:30 3D projekce
15:40
Auta 3
14:10 dabing
Americký zabiják
15:00 titulky
17:20 titulky
19:40 titulky
22:00 titulky
Nejsledovanější
15:00
17:00
19:00
21:00
Velká oříšková loupež 2
15:20 dabing
Po strništi bos
15:50
18:10
20:40
Transformers: Poslední rytíř
16:30 dabing
Já, padouch 3
16:40 dabing
Temná věž
17:20 titulky
Barry Seal: Nebeský gauner
17:50 titulky
20:40 titulky
Loganovi parťáci
18:40 titulky
Annabelle 2: Zrození zla
19:20 titulky
Dunkerk
19:50 titulky
Valerian a město tisíce planet
21:10 titulky
To
14:50 titulky
17:30 titulky
20:10 titulky
21:40 titulky
Cinema City Letňany, Praha
středa, 20.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum
14:00 3D projekce
15:00
15:50 3D projekce
16:50
17:40 3D projekce
18:40
Který je ten pravý?
14:10 titulky
16:20 titulky
18:30 titulky
20:40 titulky
Já, padouch 3
14:10 dabing
16:10 dabing
Velká oříšková loupež 2
14:20 dabing
15:40 dabing
Emoji ve filmu
14:30 dabing
15:10 dabing
17:10 dabing
Americký zabiják
14:40 titulky
17:10 titulky
19:30 titulky
21:50 titulky
Nejsledovanější
15:00
17:00
19:00
21:00
Víno nás spojuje
16:00 titulky
18:20 titulky
20:40 titulky
Po strništi bos
16:30
18:50
Zabiják & bodyguard
16:30 titulky
19:00 titulky
Dunkerk
17:40 titulky
20:30 titulky
Temná věž
18:10 titulky
20:10 titulky
Barry Seal: Nebeský gauner
19:10 titulky
21:30 titulky
Tulipánová horečka
19:40 titulky
Loganovi parťáci
20:00 titulky
21:50 titulky
Annabelle 2: Zrození zla
21:30 titulky
To
15:20 titulky
18:00 titulky
20:40 titulky
21:20 titulky
Evald, Praha
středa, 20.9.2017
Srdečně vás vítáme
15:00
Červená
17:00
Po strništi bos
18:45
Neruda
21:00
Dlabačov, Praha
středa, 20.9.2017
Po strništi bos
15:30
Tulipánová horečka
20:30
To
18:00
Atlas, Praha
středa, 20.9.2017
Po strništi bos
15:30
Hurvínek a kouzelné muzeum
16:00
Který je ten pravý?
17:45
Po bouři
18:00
Loganovi parťáci
20:30
Kino Pilotů, Praha
středa, 20.9.2017
Hurvínek a kouzelné muzeum
15:30
Šmoulové: Zapomenutá vesnice
15:40
Oklamaný
17:10
Neruda
17:20
Pěkně blbě
19:00
Po strništi bos
19:20
Barry Seal: Nebeský gauner
21:15
To
21:30
Mat, Praha
středa, 20.9.2017
Po strništi bos
16:30
Červená
18:45
Černý Petr
20:30
Ponrepo, Praha
středa, 20.9.2017
Liola
17:30
Selva
20:00
Modřanský biograf, Praha
středa, 20.9.2017
Který je ten pravý?
17:30
Institut Cervantes, Praha
středa, 20.9.2017
Staří kamarádi
18:00
Bio Oko, Praha
středa, 20.9.2017
Pěkně blbě
18:00
Rybáři
20:30
Černý Petr
16:00
Evropský dům, Praha
středa, 20.9.2017
Ministerstvo lásky
19:00
Městská knihovna, Praha
středa, 20.9.2017
Cesta času
19:00
Dobeška, Praha
středa, 20.9.2017
Naprostí cizinci
19:30
Kaštan - Unijazz, Praha
středa, 20.9.2017
Normální autistický film
20:00
KC Nová Beseda Klánovice, Praha
středa, 20.9.2017
Naprostí cizinci
20:00
Cross Club, Praha
středa, 20.9.2017
Masaryk
20:30
MeetFactory, Praha
středa, 20.9.2017
Čekající ženy
20:30